Перший правитель, зв’язок з “володарем кілець” і причини перенесення: журнал edge розкрив нові подробиці elden ring

17

Користувач форуму reddit під псевдонімом flappybunnygurl опублікував розворот з виходить сьогодні, 30 грудня, номера журналу edge з подробицями майбутнього рольового екшену у відкритому світі elden ring.

Джерело зображень: bandai namco entertainment

Нагадаємо, за сюжетом гравцям дістається роль «потьмянілого», який в результаті знищення заповітного кільця елден отримує можливість відвоювати междуземье у шістьох напівбогів і стати новим правителем елден.

Як з’ясувалося, персонаж з обкладинки нового випуску edge — годфрі — свого часу став першим правителем елден, проте згодом був вигнаний і перетворився на «потьмянілого».

За словами президента fromsoftware хідетакі міядзакі (hidetaka miyazaki), годфрі буде важливий для сюжету. Цю героїчну фігуру зі світу гри поряд з деякими іншими прописав джордж мартін (george r. R. Martin).

Годфрі

В інтерв’ю міядзакі також спростував теорію, що elden ring безпосередньо пов’язана з «володарем кілець» — інший фентезійної всесвіту, події в якій крутяться навколо певного кільця.

Розробник зазначив, що тоді як у франшизі джона толкіна (john tolkien) кільце всевладдя — це реальний фізичний об’єкт, кільце елден в elden ring — абстрактна концепція, що символізує правила і ритм світу.

Що стосується візуальних паралелей, то при використанні заклинання holy ground (див. Скріншот нижче) на землі залишаються збудовані колом письмена, що нагадують ельфійські з «володаря кілець».

Різні види рун (подібно до цих) будуть зустрічатися у тих чи інших фракцій

В інтерв’ю міядзакі також обмовився, що згадувані в описах предметів локації «вічне місто» (eternal city) і «небесний храм» (temple in the sky) можна буде досліджувати самостійно.

Нарешті, міядзакі пояснив перенесення релізу elden ring з січня на лютий. Як повідомив розробник, масштаб гри перевершив очікування команди, у зв’язку з чим на виправлення багів і тестування знадобилося більше часу.

Прем’єра elden ring відбудеться 25 лютого 2022 року на pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. У тому ж інтерв’ю міядзакі зізнався, що не буде проходити гру після випуску — він і так все вже бачив.