Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши на виклик свій трек

478

Вітаю Вас, дорогі читачі комп’ютерного блогу «IT Технік». Мені часто задають питання – як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши на виклик свій трек? Будучи власником гаджетів з ОС Android і iOS, я злегка опинився в ступорі, коли взяв у руки смартфон з «віндою». Але розібратися в темі вдалося досить швидко. Зараз розповім кілька варіантів рішення.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • У чому складність з Віндовс 10 Мобайл?
 • Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile?
 • Використовуємо Rington Maker, щоб поставити свій трек

У чому складність з Віндовс 10 Мобайл?

Багато хто може подумати – які проблеми, хіба не простіше взяти і призначити будь-яку мелодію на дзвінок? На жаль, це не Андроїд. Тут все робиться по-іншому. Пропоную спочатку подивитися відео, а потім перейти до детального розгляду способів.

Так, Ви можете використовувати вбудовані композиції. Для цього достатньо:

 • Відкрити «Параметри», перейти до розділу «Персоналізація», а там відкрити вкладку «Звуки».
 • Знайти опцію «Мелодії дзвінка» і вибрати із запропонованого списку вподобаний варіант, попередньо прослухавши його.

На момент написання цієї статті Майкрософт пропонував близько 60 рингтонів. На жаль, більша половина просто «ріже вухо». Хотілося б трохи більше свободи, щоб прив’язувати до вхідних викликів вподобані Вам треки.

Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile?

Вищеописане рішення Вас не влаштовує? Можна спробувати ще парочку методів. Перший з них пов’язаний з підключенням до ПК.

 • Спочатку необхідно здійснити з’єднання смартфона з ноутбуком, щоб в головному вікні Провідника (Цей комп’ютер) відобразилося Ваш мобільний девайс. Зазвичай він називається так – «Window Phone».
 • Відкриваємо його вміст – потрібно увійти під внутрішню пам’ять гаджета, а не на карту пам’яті. Там повинна бути папка з назвою «Ringtones»:

Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши на виклик свій трек

 • У даний каталог помістіть будь-яку музичну композицію, яку захочете. Припустимо, Ви завантажили гарну пісню з інтернету – просто перенесіть її з папки з завантаженнями в директорію рингтонів на телефоні.

Важливий момент! Формат аудіофайлів повинен бути строго «mp3» або wma». Інші типи не будуть визначатися пристроєм з Віндовс 10 Мобайл. Крім того, файли не повинні бути більше 30 мегабайт. Варто враховувати це при скачуванні треків.

 • Тепер можна від’єднати смартфон від комп’ютера і перейти до «Параметрами», де у «Звуках» слід перейти до мелодій. У переліку, крім вбудованих, побачите і Ваш трек (який раніше був завантажений Вами в папку з рінгтонами).

Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши на виклик свій трек

Просто?

Але не завжди під рукою є ПК, а так хочеться швидко щось поміняти. Зараз розповім, як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile не через комп.

Використовуємо Rington Maker, щоб поставити свій трек

Багато хто вважає цей шлях оптимальним, адже реально без ПК виконати потрібні маніпуляції, витративши менше часу.

 • Спочатку слід встановити офіційне додаток з Windows Store. Вона безкоштовна і не займає багато місця в пам’яті.
 • Коли скачування, інсталяція завершиться, запускаємо програму Ringtone Maker, натискаємо по напису «Pick a song» (підібрати пісню), після чого відкриється список всіх аудіофайлів, розташованих в алфавітному порядку:

Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши на виклик свій трек

 • Далі з’явиться тимчасова шкала, на якій можна встановити початкову та кінцеву точку рінгтона. Все інше буде обрізано. Це зручно, коли Ви хочете встановити на дзвінок тільки приспів, наприклад.

Як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши на виклик свій трек

 • Як тільки закінчите з «нарізкою», обов’язково тисніть на кнопку «Зберегти».
 • Залишилося тільки зайти в параметри звуку (дивіться попередні інструкції) і там зі списку вказати свій варіант.

Думаю, мені вдалося досить дохідливо пояснити, як змінити мелодію дзвінка в Windows 10 Mobile, поставивши свій трек. Виникли труднощі? Будь ласка, розкажіть про них у кінці сторінки, скориставшись формою коментування.

З повагою, Віктор!