Найбільш памятні моменти з історії Е3

282

Е3 існує з 1995 року. І хоч у цілому конференція сьогодні націлена більше на пресу, ніж на геймерів, щоразу на її сцені відбуваються запам’ятовуються речі, які стають частиною геймерської культури. Ми зібрали найбільш пам’ятні моменти з історії Е3.

Ви всі чудові! [Е3 2019]

А почнемо ми з події цього року, бо воно й послужило підводкою до матеріалу. Швидше за все, ви вже знаєте про це, але все ж. На презентації нового трейлера Cyberpunk 2077 від CD Project Red весь світ очманів, коли побачив у ньому Кіану Рівза в ролі Джоні Сильверхэнда. Ще більше люди зійшли з розуму, коли сам Кіану з’явився на сцені, щоб розповісти про гру. Він сказав, що бродити по вулицях ігрового світу – чудово. І тут один з глядачів крикнув йому «Ти чудовий!». На це актор швидко зреагував і відповів «Ні, це ти чудовий! Ви всі чудові!».

Детальніше читайте про цю історію у нашому .

Сигеро Міямото в образі Лінка [Е3 2004]

Досить довгий час шанувальники серії The Legend Of Zelda просили Nintendo випустити реалістичну гру по франшизі. У 2004 році бажання фанатів було почуто, і зі сцени Е3 в 2004 році велика N анонсувала The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Однак запам’яталася презентація тим, що Сигеро Міямото вийшов на сцену з щитом і мечем Лінка, і почав розмахувати ним, поки колонки відтворювали звуки помаху зброї. Народу це сподобалося.

Анонс Portal 2 на PS3 [E3 2010]

У давні-давні часи, коли Валв ще випускали гарні ігри, стався один резонанс. Гэйб Ньюэл був відомий тим, що відкрито визнавав ненависть до консолям.

Тому для всіх стало великою несподіванкою, коли містер Ньюэл з’явився на сцені Е3 на прес-конференції PlayStation, і з величезною часткою самоіронії оголосив, що вони випустять Portal 2 на PS3. Більше, він сказав, що це буде найкраща з усіх версій гри! А ще подякував Sony за гостинність, і що вони «не били його по обличчю». Ми досі не знаємо, чи тримав у цей час Габена під прицілом представник Sony, однак це було круто.

Анонс ціни PS1 [E3 1995]

Як ви можливо знаєте з нашого матеріалу про , коли основна війна між консолями проходила між Sega і Nintendo. У 1995 році Соні увірвалися на ринок зі своєю консоллю, однак ціна на неї залишалася досить туманною.

Тоді на Е3 1995 року компанія влаштувала, напевно, один з найбільш нудних презентацій в історії, і ніхто навіть не очікував чогось крутого. Важливо уточнити, що перед ними виступала Sega, оголосила, що їх консоль буде коштувати 399 доларів. І тут на сцену запрошують президента Sony Стіва Рейсу для того, щоб обговорити ціну їх нової консолі. Рейс повільно з серйозним обличчям виходить на сцену і каже лише одне слово «299» і йде. В цей час вже зал аплодує йому.

Ремейк Final Fantasy 7 [E3 2015]

Сьома частина фіналки є найулюбленішою грою фанатів. Тому, коли в 2015 році був оголошений ремейк, фанати були збуджені і раділи.

Трейлер ремейка тримав інтригу до останніх кадрів. У цей час глядачі бачили нарізки незрозумілих кадрів і гадали, що ж це таке. З кожною новою секундою люди все більше і більше розуміють, що це саме те, що вони думають і натовп повільно підходить до вибуху. Коли в кадрі з’являється Бастер Меч, всі радіють і незнайомі люди обіймаються один з одним. Смішно, що дату релізу нам повідомили лише через 4 роки на цій Е3 2019.

Зворотна сумісність в Xbox One [E3 2015]

Цього разу Microsoft програли в битві консолей, однак у 2015 році вони зробили напевно одну з найбільш важливих речей, яка вберегла консоль від повного провалу – анонсували зворотну сумісність.

Не знаю, яким чином вони настільки добре це провернули, але з тих пір ви могли грати на Xone в ігри, що вийшли ще на Xbox 360 в 4К.

Йоко Таро з головою Місяця [E3 2015]

Це один з найбільш пам’ятних моментів з Е3 2015. Під час представлення продовження відомої, але досить нішевою гри Nier Автоматів, керівник проекту Йоко Таро вийшов на прес-конференцію натягнувши на голову величезну маску Місяця – маскота всієї серії. Це було настільки прекрасно, наскільки й дивно.

По-перше, багато людей, які не були знайомі з серією, взагалі не зрозуміли, що це за такий перформанс, а ті хто зрозумів відсилання і писалися від радості, все одно мало що розуміли, так як з-за маски, глушить слова, ніхто не міг розібрати, що саме говорить режисер проекту. Все це було неймовірно дивно, але весело.

Мене звуть Реджі і ми будемо поповнити дефіцит маси дупи [Е3 2004]

Ніби мало було компанії на тодішній Е3 витівок Міямото з мечем, тоді ж вона представила публіці свіже обличчя, нового президента Nintendo Of America Реджі Філ Аймса.

Він вийшов на сцену, представився і заявив, що прийшов в індустрію, щоб поповнити дефіцит маси дупи і робити круті ігри!». Сильна заява. Однак Реджі дійсно запам’ятався всім нам, як кращий керівник американського відділення компанії, який зміг повернути її в дію.

Анонс GTA 4 татуюванням [Е3 2006]

У 2006 році Соні не особливо порадували людей ціну на свою третю консоль 599 доларів, демонструючи її здатності на прикладі высокополигональной гумової качки. Після цього на презентації Xbox Пітер Мур не посоромився згадати про це. Він зняв свій піджак і показав татуювання, сказавши, що не хотів зупинятися лише на одній.

«Тому, поки одні хлопці розважаються з качками, інші роблять татуювання!». Він підняв рукав сорочки на другій руці, де красувався напис Grand Theft Auto IV. Тоді-то армія шанувальників ДТА переметнулися на бік фанатів Xbox.

Konami на Е3 2010

Конференція Konami запам’яталася глядачам веселим абсурдом, і справжнім тріумфом копанні. Вони змогли анонсувати за дві години величезна кількість непоганих ігор: uru: ages beyond myst, Castlevaina RPG, Silent Hill Downpour і т. д.

Проте родзинкою була сама презентація, на яку випустили розробників без будь-якої підготовки. Тако Фудзі спілкувався з глядачами, ніби він був під кислотою, на сцені з’являлися люди з відрубаними головами, рестлери, а також не забули і потанцювати. Однак це було настільки ж упорото, наскільки і чудово.

Продовження The Legend of Zelda Breath of the Wild [E3 2019]

З останньої Е3 можна зробити висновок, що фанати The Legend of Zelda Breath of the Wilde настільки закохані в цю серію, що для них анонс другої частини виявився просто феноменальним подією. Вважайте він сроднен того, що ми бачили під час анонса ремейка Ремейк Final Fantasy 7 в 2015 році. Люди раділи, обіймалися, обливали один одного напоями і навіть земля під ними тряслася. Мені здається, подібна реакція буде і у фанатів Half Life 3, коли її все ж анонсують.

Як кажуть, добра без лиха не буває, тому скоро ми розглянемо найгірші моменти з історії Е3.

Джерело: http://gyrus.org.ua/