У 2017 році Samsung випустить складаний смартфон

334

У компанії Самсунг грандіозні плани на 2017 рік. Планується виробництво і випуск першого в світі смартфона зі складаним конструкцією. Швидше за все, така доля спіткає новий Galaxy S8. Прототип може бути презентований вже на початку січня.

Пристрій буде оснащений двома дисплеями, які можна повертати (загинати) в будь-яку сторону. Таким чином, можна перетворити смартфон в планшет або ж розділяти перегляд на два екрани. Унікальне програмне забезпечення дозволить розтягувати вікно програми з одного блоку на інший, залежно від потреб користувача.

Вже в січні 2017 року пройде найбільша виставка в світі мобільних технологій CES, де і представлять першу робочу модель. Це буде “показовий” виступ, спрямоване на визначення зацікавленості потенційних покупців. Якщо реакція буде позитивною, то стартує виробництво.

Цікаво, а як у даній конструкції вирішиться питання з розміщенням акумулятора. Адже саме це цікавить більшість експертів, у зв’язку з недавніми “вибуховими” подіями. А що Ви думаєте з цього приводу? Цікава Вам така модель?