iPhone 8 буде мати вигнутий дисплей

353

Про наступної версії iPhone ходить багато чуток. Одні стверджують, що новий смартфон буде мати 3D камеру з чотирма оптичними пристроями. Інші запевняють, що корпус буде повністю скляним. Одне відомо достеменно – “вісімка” буде мати вигнутий дисплей.

У компанії Apple не приховують той факт, що попит на їх продукцію поступово падає. Тому, доводиться вигадувати щось кардинально нове для підвищення зацікавленості в гаджетах. З цією метою виробники зважилися на кардинальний крок – їх наступний девайс iPhone отримає 8 надтонкий екран з підвищеним дозволом і матрицею LED.

Очікується, що за якістю ці дисплеї перевершать конкурентів з Samsung. Також авторитетні джерела уточнюють, що Apple проводить тестування декількох варіантів, серед яких є і пристрої з OLED-матрицею зігнутої форми.

На наступний “айфон” покладаються великі надії, оскільки ця модель стане ювілейною. Тому, що над її створенням працюють кращі фахівці в області дизайну і електроніки.

Вже зараз багато експертів прогнозують, що новинка стане найдорожчою з усієї серії. Але конкретна вартість не уточнюється.