Як заробити на чужих товарах і послугах?

561

Немає сайту, але створювати корисний інформаційний товар – це Ваш коник? Чи ви не є автором якогось продукту, але хочете заробити на цьому? Настав час познайомитися з унікальним сервісом Glopart – вхід в систему заробітку!

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Основні види заробітку на Glopart
  • Відгуки про Glopart
  • Середній заробіток початківця користувача

Основні види заробітку на Glopart

Це сервіс миттєвих платежів, що дає можливість взаємодіяти продавцям і партнерам. Продавець пропонує продавати свій інформаційний товар, а партнер отримує комісійні відрахування за рахунок просування цього товару.

Познайомимося з трьома основними способами по заробітку в цій системі:

  • Продаж власного товару або послуги. Просто додайте свій продукт в каталог партнерських програм. Отримуйте прибуток від продажів за винятком комісійних відрахувань партнерам і сервісу.
  • Поширення продукту з партнерської програми. Вибравши з каталогу цікавий продукт, знаходите потенційних клієнтів і отримуйте комісійні від продажу. (просувайте продукт на своїх блогах, пабликах або форумах).
  • В системі Glopart організована реферальна програма, залучаючи нових продавців або партнерів, Ви будете отримувати комісійні відрахування.

На сервісі існують і інші можливості заробітку.

Відгуки про Glopart

Середній заробіток початківця користувача

Скільки можна заробити на продажу чужих товарів?

Заробіток залежить від цілей, які були поставлені перед Вами. Якщо серйозно поставитися до пропонованим можливостям системи, то і заробіток буде відповідний. Визначтеся, в якому напрямку будете заробляти: продавець, партнер, реферер. Можна спробувати поєднувати всі варіанти.

Стати продавцем не так вже й просто, продукт повинен бути затребуваний і користуватися популярність, якщо Ви не вважаєте себе майстром в якійсь галузі, то цей вид заробітку Вам не підійде. Просування продукту і заробіток на партнерській програмі, набагато простіше попереднього варіанту.

Комісійні одержувані з більш дорогого товару вище, але потрібно врахувати той факт, що для продажу дорогих товарів, його потрібно піднести так, що б його купили. Почніть з більш дешевих товарів, ціна яких до 500 рублів, продаж такого товару вже буде приносити від 50 до 100 рублів.

Реферальну систему можна використовувати як відмінний заробіток. Запрошуйте нових користувачів (друзів, знайомих), якби вони були авторами або партнерами, Ви будете отримувати постійний пасивних дохід від їх заробітку.

Хочеш правильно почати заробляти на glopart, перейди на сайт і ознайомся з інформацією, ти не пошкодуєш! Ну і невелике відео про даному сервісі!

Glopart.ru вхід у систему здійснюється по посиланню http://glopart.ru/login

Ви вже пробували продавати через даний сервіс? Я так і залишився задоволений результатом. Чекаю Ваших коментарів до статті.

З повагою, Віктор