Iphone 13 mini обійшов iphone 12 pro max в тесті dxomark: “малюк” краще знімає відео

13

Компанія apple використовувала абсолютно нові камери для iphone 13 pro і 13 pro max з датчиками зображення помітно більшого розміру. Причому, якщо в минулому році відповідні оновлення були ексклюзивними тільки для iphone 12 pro max, то вже в цьому році їх отримала навіть версія mini, у якій є камера з пікселями розміром 1,7 мкм і стабілізація зі зрушенням сенсора. Це допомогло підняти iphone 13 mini на новий рівень – в тесті камер dxomark він набрав 130 балів, що відповідає iphone 12 pro max. У останнього, звичайно, краще працює зум, і у нього є телеоб’єктив з 2,5-кратним збільшенням, проте новий чіпсет apple a15 краще справляється з обробкою відео.

Обидва смартфони отримали однакову кількість балів за фото — 138. Iphone 13 mini відзначився точною експозицією, хорошою передачею кольору, балансом білого, стабільним і швидким автофокусом. Відсутність окремого телеоб’єктиву призводить до певних проблем із зумом, в тому числі і до зниження деталізації. На надширококутної камері з’являється шум, особливо при слабкому освітленні.

За відео iphone 13 mini отримав 117 балів, і це більше, ніж у iphone 12 pro max (113) і всього на пару балів менше, ніж у iphone 13 pro. Таким чином, можна сміливо сказати, що це один з кращих смартфонів для зйомки відео. У загальному рейтингу dxomark iphone 13 mini займає 11 місце.

Що стосується iphone 13 pro, то він набрав 137 балів в тесті камер, але в плані відеозйомки займає першу позицію серед смартфонів. Експерти відзначили, що проблеми попереднього покоління були виправлені.