d3dx9_43.dll завантажити для Windows 7 / 8 /10 безкоштовно

463

Доброго дня. Для запуску деяких сучасних ігор необхідно d3dx9 43 dll завантажити для Windows 7 / 8 /10, яка по суті є компонентом пакету DirectX, розробленого компанією Microsoft. Якщо файл відсутній – може виникати помилка, що не дозволяє продовжити завантаження додатка. Пошуки рішення можуть займати у новачка тривалий час, тому пропоную працюючий метод усунення проблеми.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Причини несправності
 • Як і де d3dx9 43 dll завантажити для Windows?
 • Не качайте з підозрілих сайтів!

Причини несправності

Перед тим, як перейти до скачування потрібного об’єкта, хочу розповісти, що це за файл, для чого він потрібен. Це необхідно знати, щоб не підхопити «заразу» з шкідливих сайтів. А їх у мережі зараз дуже багато!

Якщо виникає помилка «На комп’ютері відсутній d3dx9_43.dll» значить, у системній папці System32 не виявлено необхідний компонент дев’ятої версії DirectX.

Але це не означає, що слід відразу ж качати файл з першого-ліпшого ресурсу і копіювати його у вказане місце. Краще не поспішати, інакше можна накликати неприємності.

Вирішити проблему допоможе стандартний інсталятор від компанії Майкрософт, який встановить на ПК відсутні бібліотеки, і допоможе позбутися від наступного вікна:

d3dx9_43.dll завантажити для Windows 7 / 8 /10 безкоштовно

Як і де d3dx9 43 dll завантажити для Windows?

Щоб виконати завантаження важливих компонентів, які потрібні для повноцінної роботи ігри, програми, уважно пройдіть цю інструкцію:

 • Перейдіть по посиланню
 • Трохи прокрутіть вниз, поки не побачите кнопку «Завантажити»:

d3dx9_43.dll завантажити для Windows 7 / 8 /10 безкоштовно

 • Натиснувши на неї, Ви перейдете на іншу сторінку, де клацніть по елементу «Відмовитися і продовжити» в правому нижньому куті. Це дозволить Вам завантажити програму (драйвер) d3dx9 43 dll:

d3dx9_43.dll завантажити для Windows 7 / 8 /10 безкоштовно

 • Тепер запустіть завантажений файл для початку встановлення. На одному з етапів зніміть галочку з пропозицією додати в браузер пошукову панель Bing. В процесі будуть завантажені тільки відсутні системі елементи. Нічого зайвого.
 • Виправляємо помилку 0x80070091 при відновленні системи
 • Виправляємо помилку «віртуальний привід не знайдений» UltraISO
 • Операційна система: призначення, різновиди
 • Skype не бачить веб камеру: всі можливі причини й рішення
 • Як відновити значок мови в панелі завдань Windows 7

От і все. Тепер Ви знаєте, як завантажити для танків d3dx9 43 dll (і не тільки WoT, але і інших ігор). Можете відкрити папку по шляху C > Winsows > System32, щоб упевнитися в присутності раніше відсутніх компонентів:

d3dx9_43.dll завантажити для Windows 7 / 8 /10 безкоштовно

Для більшого ефекту раджу виконати перезавантаження комп’ютера. Після цього помилка обов’язково зникне.

На майбутнє, рекомендую відразу ж після перевстановлення ОС виконувати оновлення DirectX, паралельно з установкою драйверів обладнання.

Не качайте з підозрілих сайтів!

Якщо Ви будете шукати рішення в пошуковій системі, то вона Вам видасть сотні ресурсів. Не факт, що офіційний джерело опиниться в Топі. Як результат, з’явиться спокуса завантажити бібліотеку DLL з першої ж сторінки. Добре, якщо Вам попадеться адекватний блог, на зразок IT Технік.

Але. У більшості випадків, користувачі в поспіху качають незрозуміло звідки і отримують неприємні бонуси у вигляді вірусів. Ось найпоширеніші ситуації:

 • Можна скачати шкідливий скрипт або непотрібний файл, який не усунути дефект. Так, у нього може бути правильне ім’я, що викликає довіру. Але що всередині – відомо лише його творцям.
 • Ви отримали потрібний об’єкт з неперевіреного джерела. Що далі? Ви просто копіюєте його в системну папку. Але помилка виникає знову, і просить вже інший елемент. Це тому, що для гри потрібно не тільки d3dx9_43, але і багато інших бібліотек. Шукати їх по одній – це трата часу. Простіше скористатися офіційним інструментом Microsoft:

d3dx9 43 dll завантажити безкоштовно без реєстрації

Впевнений, Ви будете розсудливі й слухатися моїх порад. Дуже хотілося б дізнатися Вашу думку про проблему. Можливо, Вам відомі інші методи усунення (в чому я сильно сумніваюся). Розкажіть про них у коментарях.

З повагою, Віктор