Офіційно: marvel’s wolverine для playstation 5 буде aaa-екшеном від третьої особи

12

insomniac games продовжує розширювати штат співробітників для розробки гри про росомаху, офіційно анонсованої на вересневій презентації playstation showcase 2021.

Зараз студія шукає собі в колектив нового програміста ігрового процесу, якому належить працювати над геймплейної складової marvel’s wolverine . Вакансія була опублікована на сайті з підбору персоналу greenhouse .

Опис посади не розкриває майже ніяких свіжих подробиць гри, проте в ньому згадується, що” росомаха ” буде представляти з себе aaa-екшен з видом від третьої особи. У такому ж жанрі виконаний інший супергеройський проект студії-marvel’s spider-man .

” ми шукаємо геймплейного програміста, який відмінно розбирається в розробці і реалізації поведінки персонажів, управлінні і камері для aaa-екшенів від 3-ї особи. Ця людина буде співпрацювати з геймдиректором, щоб створювати екстраординарний ігровий досвід для таких проектів, як marvel’s wolverine – самої сутності логана!”

Нещодавно стало відомо, що провідним сценаристом marvel’s wolverine призначили уолта вільямса – співавтора шутера spec ops: the line . У гри буде” доросла ” атмосфера, незважаючи на те, що її події відбуваються в одному всесвіті з “людиною-павуком”.

Marvel’s wolverine розробляється ексклюзивно для playstation 5 і поки не має навіть зразкових термінів виходу.