Sumo group придбала розробників mars horizon і achtung! cthulhu tactics

8

Sumo group, яка є материнською компанією sumo digital, відома розробкою littlebigplanet 3, crackdown 3 і sackboy: a big adventure, оголосила про придбання британського видавця і розробника auroch digital, відповідального за створення dark future: blood red states, mars horizon і achtung! cthulhu tactics.

Це придбання зміцнить можливості sumo group на ринку, додаючи в їх розпорядження компанії ще 48 талановитих співробітників. У свою ж чергу, auroch зможе отримати чудову підтримку для розвитку власних ip.

Директор і засновник sumo, карл каверс, дуже радий такому “відносно невеликому” придбанню:

Я радий вітати томаса (засновника auroch digital) і команду розробників в нашій родині. Особливо з огляду на нашу зростаючу увагу до власної ip, ми дуже раді оригінальним іграм, які випускають і створюють auroch. Таким чином, хоч це і відносно невелике придбання, але воно має велике стратегічне значення для нас.

Новопридбана студія auroch digital продовжить розробляти ігри під своїм ім’ям і збереже свій нинішній управлінський склад, але увійде до складу недавно сформованого видавничого підрозділу sumo group, secret mode, для його підтримки і розширення можливостей.