Adobe Photoshop навчитися редагувати фото з допомогою голосу

344

Нові технології невпинно наступають і дісталися навіть до графічного редактора Photoshop. У цьому додатку буде використовуватися унікальна система голосового управління, не потребує наявності інтернет з’єднання! Як таке взагалі можливо?

Photoshop є одним із самих популярних рішень для обробки растрових форматів не тільки на ноутбуках і стаціонарних ПК, але і на мобільних пристроях. Професійний продукт має безліч інструментів, які новачкам не так просто вивчити в найкоротші терміни.

Керівництво Adobe знайшло вихід із ситуації, запропонувавши демонстраційну версію продукту з голосовим управлінням. Тобто, можна редагувати зображення, використовуючи мовні команди.

У додатку з’явитися своєрідний “помічник”, підключений до оффлайн базі, що дозволить йому працювати навіть без з’єднання з мережею Інтернет. А це вже велика перевага перед іншими аналогами.

Тепер можна просто попросити асистента зробити потрібні перетворення, і він запропонує готові рішення на вибір. Такий підхід значно спростить знайомство з можливостями Фотошопа. Поки що подібний функціонал перебувати у стадії розробки, але вже з найближчими оновленнями його можна буде випробувати в дії.