Microsoft виключила непідтримувані пк з програми попередньої оцінки windows 11

15

З моменту анонсу windows 11 microsoft дуже розмито говорила про системні вимоги нової операційної системи. Проте, з деякими застереженнями ос можна запустити і на непідтримуваних комп’ютерах, чим користуються багато учасників програми попередньої оцінки платформи. Однак тепер стало відомо, що microsoft стала забороняти запуск windows 11 insider preview на несумісних пристроях.

Як повідомляє видання neowin, ряд користувачів windows 11 insider preview, які запускають ос на непідтримуваних машинах, стали скаржитися на таке повідомлення, відображається в центрі update: «ваш комп’ютер не відповідає мінімальним вимогам до обладнання для windows 11. Ваш пристрій не відповідає вимогам для участі в програмі попередньої оцінки windows у windows 11. Встановіть windows 10, щоб брати участь у програмі попередньої оцінки windows на каналі release preview».

Імовірно, це означає, що користувачі непідтримуваних пк не зможуть отримувати наступні попередні збірки windows 11. Варто відзначити, що такий крок не є несподіванкою. Ще 24 червня, під час презентації windows 11, було сказано, що пристрої, що не відповідають мінімальним системним вимогам до обладнання, не матимуть права на отримання попередніх збірок на каналах beta і release preview. Тим, хто знаходиться на каналі dev, буде дозволено отримувати збірки тільки до моменту запуску фінальної версії windows 11, після чого їм потрібно буде повернутися на windows 10.

Варто відзначити, що windows 11 все одно можна встановити на непідтримуваний комп’ютер за допомогою iso-образу за умови, що машина має модуль tpm 1.2, 64 гбайт або більше вільного місця на накопичувачі, не менше 4 гбайт оперативної пам’яті і як мінімум двоядерний процесор. Тим не менш, непідтримувані машини можуть не отримувати оновлення безпеки.