У telegram з’явилися заявки на вступ до груп та каналів за запрошеннями

15

Telegram отримав чергове оновлення. У новій версії месенджера з’явилися прискорена прокрутка і календар в розділі “медіа”, заявки на вступ в групи і канали за запрошеннями посиланнями та інші зміни.

Швидка прокрутка і календар в розділі» медіа ”

З профілю будь-якого чату в telegram тепер можна швидко переглянути всі фото, відео і файли, які були в нього відправлені. На вкладках “медіа», «файли» і “голосові повідомлення” з’явився новий блок з датою, пересуваючи який можна ще швидше переміщатися по розділу.

Також можна збільшити або зменшити кількість об’єктів, які відображаються на екрані (зведенням і розведенням пальців).

Ще одним нововведенням став календар, де можна побачити, коли були отримані або відправлені об’єкти. Для цього потрібно відкрити меню “медіа” або натиснути на блок з датою.

У меню також можна вибрати, які матеріали будуть показані – тільки фото, тільки відео або і те і інше.

Заявки на вступ в групи і канали

Тепер для груп і каналів можна створювати спеціальні запрошення посилання, вступ за якими можливо тільки після схвалення заявки адміністратором чату.

Користувачі, які перейдуть за посиланням, побачать кнопку для відправки заявки на вступ. Щоб переглянути нові заявки, адміністраторам досить натиснути на нову панель під заголовком чату.

Перш ніж вирішити, прийняти заявку або відхилити, адміністратор може переглянути публічні дані користувачів, такі як фото та інформацію «про себе».

Інші зміни

Серед інших оновлень також значаться глобальні колірні теми на ios, час у дорозі до геопозиції на ios, швидкі підписи до фотографій на ios, оновлений розділ налаштувань для ios 15 і нові інтерактивні емодзі.

Схожі статті: