Виправляємо помилку Відсутня vcruntime140.dll

474

Доброго дня. Для повноцінної роботи більшості додатків в середовищі Windows необхідні різні спільні бібліотеки та компоненти. Деякі з них встановлюються разом з системою та іншим програмним забезпеченням. Але є й такі, які доводиться скачувати окремо. Наприклад, можлива поява помилки «запуск програми неможливий так як відсутній vcruntime140.dll» що це за помилка, як виправити? Безпечно скачати й правильно встановити бібліотеку допоможе моя стаття.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Суть проблеми
 • Рішення
 • Ще один момент

Суть проблеми

Найчастіше це повідомлення з’являється при запуску ігор. Воно вказує на застарілий або пошкоджений елемент, а значить – потрібна заміна динамічної бібліотеки.

При цьому, помилки в описі пропонується виконати перевстановлення програми для усунення несправності. АЛЕ такий крок відніме у Вас багато часу, а результат може виявитися таким же.

Не буду сильно заглиблюватися в технічні нюанси. Просто скажу, що відсутній / пошкоджений компонент є важливою частиною пакету MS Visual C++ Redistributable. Коли Ви запускаєте софт, написаний на мовах групи C, то обов’язково наявність всіх структурних частин даного пака. Якщо чогось не вистачає, то буде виникати помилка (не тільки вищевказана, але і інші).

Рішення

Як виправити помилку vcruntime140 dll? Насправді, виправити дефект дуже просто. Необхідно виконати скачування свіжої версії системного пакету, а потім інсталювати його.

 • Перейдіть на офіційний сайт Майкрософт і знайдіть в завантаженнях Visual C++ Redistributable. Ось пряме посилання, щоб Ви не витрачали дорогоцінний час.
 • З’явиться така пропозиція:

Виправляємо помилку Відсутня vcruntime140.dll

Відразу ж попереджаю, що не варто шукати даний пак на сторонніх ресурсах. Дуже часто разом з dll файлом Вам «впарити» непотрібний софт або навіть вірусний скрипт, який в прихованому режимі почне робити погані речі. Навіщо морочитися, якщо є офіційний сайт розробника?

 • Після натискання на кнопку «Скачати» відобразитися список файлів, в якому присутні варіанти для системи x86 або x64 (розрядність). Потрібно вибрати правильний тип:

Виправляємо помилку Відсутня vcruntime140.dll

 • Для того, щоб дізнатися, яка у Вас система, слід натиснути правою кнопкою миші на значку «Комп’ютер», потім перейти до «Властивостями»:

Виправляємо помилку Відсутня vcruntime140.dll

 • Потрібна інформація відображається в рядку «Тип…». Якщо там зазначено «32-бітна…», значить слід скачувати версію «x86». В іншому випадку, потрібно vcruntime140 dll завантажити для Windows 10 x64.
 • Переходимо до установки. Двічі клікаємо лівою кнопкою мишки на скачаний файл, щоб запустити процес інсталяції.
 • Позначте галочкою пункт, підтверджує Вашу згоду з ліцензійними умовами, і тисніть «Встановити»:

Виправляємо помилку Відсутня vcruntime140.dll

 • По закінченню процедури закриваєте вікно і перезапускаєте комп’ютер.

Тепер можна перевіряти працездатність додатків, які ставали причиною появи помилки. У 99,9% випадків інструкція спрацьовує. Якщо ж нічого не допомогло, то варто звернутися до розробників проблемного софту. Є ймовірність, що несправність виникає з їх вини.

Ще один момент

Спробуйте виконати наступні маніпуляції, якщо вищевказаний спосіб виявився неефективний:

 • Потрібно vcruntime140.dll завантажити для Windows 7 x64 (Windows 10 x64):

Виправляємо помилку Відсутня vcruntime140.dll
Завантажити: vcruntime140.dll
Бібліотека DLL
Скачано: 5889, розмір: 1 B, дата: 10.Січ.2017

 • Всередині буде дві папки для систем різної розрядності. Відкриваємо підходящу і копіюємо міститься в ній файл в наступні каталоги:

Для системи 32 bit – Windows > System32
Для системи 64 bit – Windows > SysWOW64
Про те, як визначити розрядність Віндовс, докладно написано тут.

 • Перезавантажуємо ПК і насолоджуємося результатом!

Впевнений, що у Вас все вийшло, і помилка “Запуск програми неможливий так як відсутній vcruntime140.dll” зникла. Якщо виникли питання, ви можете залишати коментарі під цим постом або на сторінці «Питання-відповідь».

З повагою, Віктор!