Huawei mate v: новий рендер і ключові характеристики гнучкої розкладачки

28

У соціальній мережі weibo з’явилося деталізоване зображення нового смартфона huawei з гнучким дисплеєм. Пристрій у форм-факторі розкладачки, за словами інсайдерів, буде цікаво не тільки зовнішнім виглядом, але і апаратною платформою — компанія використовує для його виробництва фірмовий процесор kirin.

Згідно з джерелом, смартфон під назвою huawei mate v буде позиціонуватися як компактна модель, яка легко поміщається в кишені. На задній кришці пристрою, крім блоку основної камери з трьома датчиками, розміститься круглий допоміжний дисплей того ж діаметру. На нього буде виводитися інформація про вхідні дзвінки та повідомлення, а також поточний час у форматі аналогових годин.

На опублікованому банері зазначається, що «серцем» розкладачки стане флагманський процесор kirin 9000. Чи йдеться про старі запаси чіпа або його модифіковану 4g-версію, інсайдери не уточнюють. Інші специфікації пристрою також невідомі-згідно з ранніми чутками, компанія зробить акцент на якості шарніра новинки, який конструктивно не поступатиметься рішенням для представленої раніше моделі huawei mate x2.