Названі кращі мишки для RPG-ігор

380

Існує безліч різновидів ігрових мишей. Одні краще підходять для шутерів (стрілялок), інші – для онлайн RPG. Останні відрізняються наявністю спеціальних кнопок, яким можна задавати дії. Кращими у даної категорії є наступні моделі.

Такі мишки можуть мати 10-20 клавіш, а іноді і більше. Найчастіше, програмовані кнопки розташовані збоку, щоб на них було зручно натискати великим пальцем.

Експерти запевняють, що для комфортного ігрового процесу досить і 12 клавіш. Інакше виникає ризик випадкового зачіпання і, як результат, несподіваного дії.

Важливою є форма маніпулятора. Вона повинна бути зручною для руки. Матеріал покриття також варто враховувати при виборі, щоб гарантувати приємні тактильні відчуття. Наявність ковзних ніжок вітається. Але самим цікавим фактором є чутливість миши, яка вимірюється в DPI. Цей показник для RPG повинен бути не нижче 3000.

Давайте розглянемо кращі геймерські миші для MMORGP 2016 року.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Razer Naga
  • Logitech G600 MMO
  • SteelSeries World of Warcraft Legendary

Razer Naga

Займає перше місце в рейтингу користувацьких переваг. Існує понад трьохсот її різновидів, але особливу популярність заслужила класична модель.

Названі кращі мишки для RPG-ігор

Містить чотири основних клавіш і дванадцять додаткових, які можна запрограмувати під Ваші індивідуальні потреби. Для цієї мети передбачена спеціальна утиліта з простим інтерфейсом.

Чутливість – 5600 DPI

Logitech G600 MMO

Більш проста по конструкції, але дуже надійна в експлуатації. Здатна витримати навантаження в двадцять мільйонів кліків.

Названі кращі мишки для RPG-ігор

Крім того, за допомогою кнопки G-Shift Ви можете вибирати один з трьох профілів, заданих для 12 програмованих клавіш. Тобто, якщо Ви граєте в різні RPG, то цей варіант підійде Вам найкраще. Не потрібно постійно перенастроювати конфігурацію, просто міняєте режим і насолоджуєтеся комфортним процесом.

Сенсор має чутливість 5600 DPI.

SteelSeries World of Warcraft Legendary

Назва моделі досить багатослівно описує призначення пристрою. Дуже стильний дизайн і підвищену зручність маніпулятора робить його гідним рішенням для геймерів.

Названі кращі мишки для RPG-ігор

Доступно одинадцять клавіш зі змінними параметрами. Підтримується до десяти різних профілів, що зручно при перемиканні між персонажами у грі “Світ Варкрафт”.

Є вибір кольору підсвічування в розширеному діапазоні, а також кілька варіантів пульсації світла.

Чутливість – 3200 DPI.