Прийдешній дрон dji mavic 3 здався на фото — новинка отримає обтічний корпус

22

Офіційний анонс дрона dji mavic 3 очікується 5 листопада, проте про новий продукт відомо вже досить багато: конструкція апарату, встановлені на борту камери, а також доступні версії пристрою. Завдяки новій витоку стало ясно, як дрон буде виглядати.

Джерело: hothardware.com

На фото, імовірно, зображений новий mavic 3, і виглядає він досить привабливо. Дрон отримав більш обтічний корпус, ніж у моделей попереднього mavic 2 — почасти завдяки більш плавним носовим лініях. На зміну типовому для другого покоління світло-сірому кольору прийшов більш темний тон, відповідний кольору дрона dji fpv. Підвіс камери як і раніше розміщений безпосередньо під носовою частиною, там же чітко помітні іч-датчики, які допоможуть уникати зіткнень. І, по всій видимості, mavic 3 зберіг ту ж складну конструкцію, що і попередник.

Джерело: hothardware.com

За попередніми даними, оновлений дрон зможе залишатися в повітрі 46 хвилин, це практично 50-відсотковий приріст. З урахуванням лише трохи збільшилася маси це, ймовірно, буде досягнуто за рахунок оптимізованої конструкції і зниження максимальної швидкості. Корпус оновленої моделі також виявився трохи довшим і ширшим, проте помітити різницю на фото досить складно. Крім того, штанги з пропелерами стали дещо тоншими: це може негативно позначитися на терміні служби дрона, проте підвищить ефективність польоту.

Враховуючи подробиці, які стали відомі завдяки витокам, на офіційному анонсі dji розповість не так багато нового. Але не виключено, що компанія приготувала якісь сюрпризи.