Скидання налаштувань на iphone

12

Техніка apple дуже сильно відрізняється від пристроїв на android. Гаджети значно безпечніше, але навіть вони час від часу починають працювати некоректно. І найпростіший спосіб вирішити цю проблему-скинути налаштування до заводських. При цьому з пам’яті пристрою раз і назавжди пропадуть: музичні файли, фотографії, відеозаписи, додатки та інше. І якщо одні вважають, що скинути iphone до заводських налаштувань важко, то для інших дана процедура нічого складного не представляє. Ця стаття писалася для першої категорії власників. Ми розповімо вам, як повернути колишню продуктивність своєму улюбленому “яблуку” з itunes і без нього.

Як скинути iphone до заводських налаштувань

Якщо є можливість, зробіть резервну копію всіх файлів, контактів та іншого за допомогою сервісу icloud. Іншими словами, доведеться вивантажити в хмару потрібну вам інформацію, щоб після скидання була можливість повернути її назад.

потрібно виконати наступні дії:

Зайдіть в “налаштування”, скориставшись значком з шестернею на одному з екранів;

Перейдіть до вкладки “основні”;

Знайдіть там пункт “скидання”, він знаходиться ближче до кінця списку;

Одноразово тапніте і перейдіть на наступний екран;

Тепер натисніть на “скинути налаштування” або “скинути контент і налаштування”.

У першому випадку втечуть всі дані, але до того ж залишаться файли. Тоді як у другому випадку ви втратите все і гаджет буде як новенький, немов ви його тільки що принесли з магазину.

Як бачите, нічого складного немає – головне знати, де саме знайти цей самий скидання. Але наостанок ми приберегли ще один варіант, який іноді допомагає повернути до життя iphone.

Hard reset на айфонах

Уявимо, що ваш улюбленець не запускається. Неважливо з якої причини. Це може бути “криве” оновлення системи, забутий пароль і так далі. Не варто турбуватися-проблему можна вирішити самостійно, не вдаючись до допомоги сервісних центрів. Хотілося б вам нагадати, що цей спосіб можна назвати жорстким, тому що, використовуючи його ніякі файли зберегти не вийде.

Перед тим як ним скористатися, поновіть свій itunes до фінальної версії, щоб уникнути проблем. Отже, почнемо:

  1. відключаємо живлення. Якщо з якоїсь причини ви не можете вимкнути його стандартними засобами, слід протягом 5-7 секунд утримувати кнопку “home ” і” power “поки ви не побачите, що гаджет відключився;
  2. під’єднуємо lighting-кабель до pc (ні до смартфону, а до комп’ютера);
  3. затискаємо кнопку “home” і утримуємо її одночасно приєднуючи підключений раніше кабель до пристрою;
  4. після появи екрану для підключення itunes потрібно відпустити кнопку “додому”. У разі, якщо потрібного нам екрану немає, доведеться знову повторити дану процедуру;
  5. скидання завершиться в автоматичному режимі і пристрій знову запрацює – втечуть не тільки ваші дані, але і раніше поставлені паролі.

Це не означає, що ви можете таким способом легко користуватися знайденим на вулиці iphone, або, наприклад, якщо його вкрадуть, пароль скинутися, лише той, який стоїть на екрані блокування, а iclaud залишиться вашим і в разі, якщо ви його втратили, при першому ж підключенні до інтернету ви зможете без проблем знайти його на карті за допомогою програми “знайти iphone”.