Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти

2471

Доброго дня. Дуже часто новачки, які не так давно почали користуватися гаджетами з операційною системою Android, випадково видаляють контактні дані. Проблема досить серйозна. Хочете дізнатися, як відновити видалені контакти на Андроїд? Зараз розповім про найбільш дієві методи з використання стороннього софту, Google і резервних копій.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Суть проблеми
 • Рішення
  • Резервна копія
  • Аккаунт Гугл
  • Використовуємо спеціальний софт
  • Допомога фахівців
  • Viber

Суть проблеми

Я сам неодноразово потрапляв у подібні ситуації. Правда, було це давно. Але навіть спогади про ті моменти змушують мене нервувати. Адже список людей був досить значного розміру, а копій заздалегідь не створював. Добре, якщо деякі номери трималися в голові, але якщо їх більше трьохсот, то запам’ятати просто неможливо.

Рішення

Давайте розглянемо всі способи відновлення. Їх не так вже багато.

Резервна копія

Найгірша ситуація, яка може трапитися – це втрата телефону. Тоді рішення нашої проблеми конкретно ускладнюється. Єдиним виходом стануть копії, попередньо збережені на комп’ютері або “хмарі”. Я намагаюся періодично резервувати важливу інформацію, копіюю її на флешку, Google Drive або Yandex Disc.

Якщо ж телефон не загубився, то можна відновитися з файлу, що зберігається на карті пам’яті. Зазвичай, він має розширення “csv”. Досить у налаштуваннях контактів вибрати “Імпорт” та вказати шлях до цього файлу.

Аккаунт Гугл

Як відновити контакти на Андроїд через Google? Це дуже правильне рішення, коли Ви синхронізуєте важливу інформацію через свій аккаунт.

 • Відкрийте налаштування Вашого смартфона;
 • Перейдіть у вкладку “Облікові записи” або “Облікові записи” (Accounts);
 • Виберіть “Google” і натисніть на позначення трьох точок (праворуч угорі).
 • Тепер натисніть на “Синхронізувати”.

Варто зазначити, що така “фішка” спрацює тільки тоді, коли синхронізація була включена і дані постійно відправлялися на віддалений сервер.

Можна спробувати виконати аналогічну процедуру через браузер. Завантажуємо пошту “Gmail” і зліва натискаємо на список, вибравши в ньому “Contacts”:

Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти

Відображено перелік, а зліва буде список дій. Щоб відкрити додаткові можливості, натискаємо на “Ще”. Тепер з’явився варіант “Відновити”. Залишилося лише вказати період, за який буде виконано дію.

Використовуємо спеціальний софт

Існує безліч програм, як для конкретних моделей смартфонів, так і універсальні. На жаль, вони дуже рідко допомагають. Але спробувати варто. Одним з кращих є Doctor Phone:

Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти
Завантажити: Dr. Fone для Android
Відновлення даних для Android
Скачано: 8090, розмір: 44.2 MB, дата: 28.Лис.2016

Утиліта являє собою найпростіше засіб, який за допомогою покрокового майстра допоможе повернути втрачені дані. Спочатку підключіть телефон до ПК, потім увімкніть режим відладки” (на екрані буде показано, як це зробити).

Після ідентифікації пристрою належить вибрати, що відновлювати (фото, відео, повідомлення, журнал викликів і т. д.). Відзначаємо потрібні пункти і тиснемо “Далі” (Next).

Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти

Залишилося тільки надати програмі повний доступ до смартфону, і почнеться сканування. За його підсумками на моніторі з’явиться список знайдених контактів, які можна виділити по одному або всі для подальшого відновлення.

 • Як поставити пароль на документ Word
 • Як відключити кнопку Fn на всіх моделях ноутбуків
 • Як перевірити текст на помилки онлайн і в Word
 • Вимикається комп’ютер під час гри: що робити?
 • Всі способи входу в панель управління Windows

Допомога фахівців

Якщо все написане вище здається Вам складним, то краще не “колупатися” самостійно, інакше можна погіршити ситуацію. Як відновити контакти на sim карті Андроїд в такому випадку? Раджу звернутися до професіоналів, які використовують спеціальне обладнання (наприклад, зчитувачі SIM).

Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти

Viber

Користуєтеся цим популярним месенджером? Значить, Вам дуже пощастило. Ви зможете повернути номери телефонів, які внесені в програму. Нехай це не всі контакти, але все ж. Незручність способу полягає в тому, що можливість експорту не передбачена. Доведеться запускати програму на ПК і вручну копіювати інформацію в текстовий файл, а потім додавати їх в телефонну книгу.

Увага! Варто виконувати зазначену операцію швидко, інакше Вайбер може провести синхронізацію з Вашої порожнім довідником, і тоді всі контакти будуть втрачені.

Сподіваюся, ці способи допоможуть Вам. Деякі з них спрацьовують, якщо Ви не знаєте, як відновити контакти на Андроїд після прошивки.

З повагою, Віктор!