Торговець з інадзуми в genshin impact-секретне досягнення

32

Торговець з інадзуми в genshin impact-одне з щоденних доручень, що мають розгалуження. Виконавши дії зі статті, можна отримати приховане досягнення ” вибачте за незручності!».

Як почати доручення торговець з інадзуми в genshin impact

Перед початком проходження важливо пройти світове завдання «на чужій стороні», без нього доручення не буде доступно.

Потім необхідно дочекатися, коли квест з’явиться в списку щоденних завдань. Збільшити ймовірність допоможе книга шукача пригод, де у вкладці доручень потрібно вибрати регіон інадзума. Після появи завдання, вирушайте на острів рито і підійдіть до вахіду. Він попросить допомогти в просуванні добрив для збільшення продажів.

Проходження торговець з інадзуми в genshin impact

Вахід поскаржиться на проблеми в роботі і попросить допомоги з поширенням добрива та доставкою безкоштовного зразка. У цьому ж діалозі він дасть інструкцію по її використанню.

Отримання другого завдання безпосередньо залежить від інструкції продавця, тому її потрібно запам’ятати або записати. Вона змінюється випадково!

Далі треба відправитися в село конда і знайти старосту села конду денсуке. Після невеликої бесіди необхідно вибрати правила використання добрива з трьох запропонованих варіантів. Квест “торговець з інадзуми” буде завершено.

Як почати доручення обслуговування після продажу в genshin impact

«обслуговування після продажу» в genshin impact є одним з щоденних доручень від гільдії шукачів пригод на території інадзуми, яке може попастися випадковим чином. При певному алгоритмі виконання можна отримати приховане досягнення ” вибачте за незручності!» .

неправильна відповідь у діалозі з кондою денсуке в дорученні “торговець з інадзуми” розблокує завдання “обслуговування після продажу”, яке з’явиться випадково. Можливо на наступний день, а може через кілька тижнів.

Гравцеві необхідно знову поговорити з вахідом в його крамниці. Він повідомить, що конда денсуке засмучений. На місці врожаю з’явилися гриби, хоча все робилося згідно з інструкцією мандрівника. Далі потрібно повернутися в село, вибачитися перед старостою за незручності і і допомогти позбутися від напасті.

По прибуттю в село конда необхідно поговорити зі старійшиною і зібрати гриби з поля. Вони підсвічені в траві, тому знайти їх не складе труднощів. Після отримання 5 матеріалів паймон повідомить, що цієї роботи достатньо. Далі поговоріть з кондою денсуке і доручення буде виконано.

Щоб отримати досягнення ” вибачте за незручності!”, необхідно проігнорувати паймон після збору 5 грибів. Замість завершення завдання, знайдіть всі продукти на зазначеній області. Їх повинно бути 10 шт . З’явиться досягнення після завершення щоденного доручення і принесе 5 каменів витоку.

Нагороди

За виконання щоденних доручень мандрівник отримає 20 каменів витоку, а також мору, руду для посилення зброї, досвід пригод і дружби, кількість яких залежить від рівня світу.

Видеопрохождение