Apple випустила докладний розбір нових iphone 13 [відео]

24

Apple випустила нетипове для себе відео, в якому провела «екскурсію» по нових iphone 13-серії. Протягом семихвилинного ролика співробітник компанії розповідає про відмінності між моделями і наочно демонструє ключові нововведення. За задумом, таким чином користувачам буде простіше підібрати ідеальний для себе апарат.

Починається відео з обговорення головних фішок всіх чотирьох моделей: iphone 13, iphone 13 mini, iphone 13 pro і iphone 13 pro max. Далі йде велика секція, присвячена режиму “кіноефект”, в якому камера автоматично вибирає об’єкт фокусування або дозволяє це зробити користувачеві. Наприклад, камера сфокусована на людині в кадрі, розмив задній план, а потім плавно переводить фокус, коли той повертається назад. Потім приділяється увага поліпшеній якості зйомки при поганому освітленні.

Співробітник apple також розповідає про міцність смартфонів і поліпшення в екрані і автономності. Закінчується все демонстрацією нових функцій камер, таких як» фотографічні стилі”, що дозволяють створити унікальний стиль фотографій, макрозйомка і триразовий оптичний зум в pro-версіях.

У росії нові iphone будуть доступні для попереднього замовлення з 22 вересня, а в продаж надійдуть 24 вересня.