Сайт без SEO – час і гроші на вітер!

375

Доброго дня. Нещодавно я ділився з Вами результатами своєї діяльності на блозі “IT Технік” за перше півріччя. Ось звіт. Зазначу, що в коментарях до посту було багато скептичних відгуків, звинувачень у наданні недостовірної інформації. Інші ж хотіли дізнатися більше про способи просування, які я використовував.

Що таке SEO?

Хочу розповісти вам про такому важливому понятті, як “SEO” – оптимізація під пошукові системи. Логіка тут проста – чим вище сайт у результатах пошуку Google і Яндекс, тим більше відвідувачів переходить на сторінки ресурсу. Як результат, більше передплатників, клієнтів, кліків по рекламі. А це чи не головне завдання кожного власника сайтів?

“СЕО” включає в себе наступні інструменти: зовнішня і внутрішня оптимізація. Я починав з другого варіанта, що передбачає наступні заходи:

  • Прискорення завантаження сторінок;
  • Написання унікальних текстів з ключовими словами;
  • Підбір правильних заголовків title і опису description;
  • “Перелінковка” – між статтями повинні здійснюватися переходи. Для цього використовуються внутрішні посилання;
  • Постійне коригування контенту, щоб він відповідав запитам відвідувачів.

Всі зазначені способи абсолютно безкоштовні і віднімають тільки Ваш час. Ну, без цього ніяк!

А ось зовнішня оптимізація вже більш витратна. Вона передбачає просування сайту-поміж маси конкурентів. Для цього потрібно купувати посилання на авторитетних ресурсах, поширювати інформацію в соціальних мережах, рекламувати свій блог.

Як не заплутатися у всьому цьому?

Один час я шукав корисну інформацію на десятках сайтів SEO, які дуже часто просто “крали” тексти один у одного. Виключно суха теорія, мінімум практичної реалізації. Довіряти таким даними я не став. Багато відповідей отримав на зарубіжних форумах, де люди більш активно діляться цікавими порадами. Але всі напрацювання стосуються виключно Google. Про Яндексі у “буржуйнете” мало-хто розповідає.

Часом “дах починала з’їжджати”… Добре, що побачив курс від Євгена Попова. Цей чоловік відомий своїми крутими відеоуроками на різні теми: створення сайту на WordPress, створення інтернет-магазину, уроки по Photoshop та іншим візуальним редакторам. Ще в 2011 році я навчався “сайтостроению” за його відео.

Сайт без SEO – час і гроші на вітер!

“Секрети практичного SEO” – це просто знахідка не тільки для новачків, але і для досвідчених вебмайстрів. Весь курс побудований на просуванні реального проекту. Тобто, Ви бачите, як все починалося і чим все закінчилося. Повірте, такими результатами буде задоволений кожен власник сайту.

Сайт без SEO – час і гроші на вітер!

Пропоную перейти за посиланням і переглянути дуже яскраву презентацію, ознайомитися з додатковими бонусами. Від себе скажу, що такої систематичної і захоплюючою подачі інформації я не бачив ні в одного авторитетного сеошника”. Євген Попов і його команда витратили чимало часу і сил на створення даного практикуму. І у них вийшло!

Сайт без SEO – час і гроші на вітер!

Я зараз не рекламую курс, а просто хочу дати Вам їжу для роздумів. Сам знаю, що створити сайт – це питання місяці (максимум). Але підняти його позиції – це тривалий процес, який без покрокової інструкції може затягнутися на роки. Навряд чи Ви захочете дивитися на мляве зростання відвідуваності, від якого руки опускаються. Саме тому варто осідлати ситуацію, вкласти мінімальні засоби для досягнення швидкого позитивного ефекту.

Сайт без SEO – час і гроші на вітер!

Просто ознайомтеся з пропозицією від Євгена Попова – “Секрети практичного SEO 2016”, і Ви все самі зрозумієте!

З повагою, Віктор!