Як виправити помилку kernelbase.dll

360

Доброго дня. Операційна система Віндовс ніколи не відрізнялася бездоганною роботою – завжди присутні якісь глюки і проблеми. Свідченням того є мій блог, публікації якого спрямовані на усунення різних несправностей. Сьогодні розповім про kernelbase.dll помилка, як виправити Windows 7.

З чим ми маємо справу?

Якщо під час використання ОС з’являється наступне вікно (російською або англійською мовою), слід переглянути деталі проблеми, натиснувши на стрілку:

Як бачите, ім’я модуля з помилкою – kernelbase.dll. Що це за файл?

Даний елемент є бібліотекою системного типу, яка відповідає за зв’язок між усіма іншими динамічними бібліотеками DLL. Якщо висловитися простіше, ми маємо справу з «базовим ядром» всіх процесів. І якщо він пошкоджується, то в роботі Віндовс виникає маса збоїв, постійно «вискакують» вікна з попередженнями про закриття додатків. Загалом, неприємна ситуація.

Думаю, вистачить теорії! Пора переходити до практики.

 • Як правильно почистити комп’ютер від пилу
 • Виправляємо помилку «Ваше з’єднання не захищено» в Firefox
 • Як зашифрувати диск або флешку з секретними даними з допомогою Bitlocker

Помилка kernelbase.dll: як виправити?

Відразу ж хочу попередити – не завантажуйте файл в інтернеті, особливо з сумнівних сайтів. Найчастіше в цю бібліотеку зловмисники впроваджують вірусні скрипти. Як результат, Windows починає моторошно гальмувати, а Ваші особисті дані можуть відправляється на сервери хакерів.

Краще всього попросити цей файл у знайомих або друзів. Але обов’язковою умовою є наявність аналогічної версії операційної системи. Розрядність також повинна збігатися. Як це перевірити – дізнайтеся з моєї попередньої статті. Тільки так можна гарантувати повне усунення проблеми.

Ось покрокова інструкція, яка допоможе Вам знайти потрібний елемент на чужому комп’ютері:

 • Відкриваємо консоль виконання, натиснувши клавіші Win + R і прописуємо команду:

%windir%

Як виправити помилку kernelbase.dll

Таким чином, Ви потрапляєте в каталог Windows. Звичайно ж, це можна зробити і звичним способом – через Провідник (Мій комп’ютер – Диск С).

 • Тепер у рядку пошуку вводимо запит «kernelbase.dll» і чекаємо закінчення сканування вмісту папки. У підсумку побачите серед результатів безліч однойменних файлів, але нам потрібен тільки той, під назвою якого вказаний шлях

Windows / System32

Як виправити помилку kernelbase.dll

 • Ось його і потрібно скопіювати на флешку, а потім перенести в аналогічну папку на своєму комп’ютері. Якщо система запитає попросить підтвердити заміну – погоджуйтеся.

Як варіант, можна відправити бібліотеку з чужого комп’ютера по електронній пошті.

 • Залишилося виконати реєстрацію файлу в системі. Це робиться в консолі, викликати яку найпростіше через пошук – прописавши CMD:

Як виправити помилку kernelbase.dll

 • Обов’язково натискаємо правою кнопкою на результаті пошуку і вибираємо ” запуск від імені адміна. Всі варіанти відкриття консолі описані в статті за посиланням.
 • Тепер вставляємо в рядок команду:

regsvr32 C:\windows\system32\kernelbase.dll

 • Запускаємо на виконання натисканням клавіші Enter.
 • Обов’язково перезапускаємо комп’ютер, щоб зміни вступили в дію.

Зазначені заходи повинні усунути помилку, але що робити, якщо цього не сталося? Є ймовірність, що система заражена вірусами. Обов’язково перевірте ПК утилітою DrWeb CureIt (скачайте, запустіть і дочекайтеся закінчення процесу).

Ще один хороший спосіб полягає в діагностиці цілісності системи. У командному рядку (як запустити описано вище) введіть:

sfc/ scannow

Як виправити помилку kernelbase.dll

Вітаю! Впевнений, що Ви розібралися, як виправити помилку KernelBase.dll у Windows 7 або інших версій Віндовс (суть та ж). Якщо є питання – обов’язково задавайте їх у коментарях.

З повагою, Віктор!