Глибока перевірка на віруси в Junkware Removal Tool

343

Доброго дня. Існує безліч програм, які спрямовані на боротьбу зі шпигунськими скриптами, рекламними вірусами і настирливими розширень для браузерів. В одному з попередніх постів я розповідав про кращих інструментах в даній області. Сьогодні хочу запропонувати Junkware removal tool завантажити для безкоштовного користування і усунення шкідливого ПЗ на Вашому комп’ютері.

Що робити, якщо Anti-Malware не допомагає?

Я неодноразово рекомендував своїм читачам користуватися утилітою від Malwarebytes для видалення різного сміття на ПК. Але не завжди цей спосіб придатний. Деякі загрози здатні маскуватися і глибоко проникати в систему. Для їх усунення знадобляться більш просунуті методи.

Не так давно мені попалася під руку утиліта Junkware Removal Tool, яка поки що поширюється вільно, без потреби оплачувати ліцензію. Хотілося б вірити, що так буде завжди. Але, як показує досвід, з часом виробники обмежують ключові можливості ефективних інструментів і просять грошей за їх розблокування.

До речі, зазначене додаток вміє виявляти навіть ті загрози, які випускають з уваги професійні антивіруси. До них відносяться різні рекламні доповнення в браузерах, які не тільки обважують сайти банерами, але і змінюють домашню сторінку (при чому, відновити значення за замовчуванням не так-то просто).

Як використовувати JRT?

Спочатку необхідно завантажити Junkware Removal Tool російською з офіційного сайту:


Завантажити: Junkware Removal Tool
Антивірус
Скачано: 852, розмір: 22 B, дата: 25.Дек.2016

Після завантаження утиліти не станеться нічого особливого. Досить запустити програму, і Ви побачите на екрані чорне вікно консолі з коротким описом програми. Щоб продовжити, натисніть будь-яку кнопку на клавіатурі:

Глибока перевірка на віруси в Junkware Removal Tool

Спочатку буде створена точка відкату (на всякий випадок). Потім JRT виконає ряд важливих операцій та просканує:

  • Процеси, запущені на даний момент;
  • Об’єкти, що знаходяться в автозапуску;
  • Системний служби;
  • Файлову систему;
  • Встановлені на ПК оглядачі інтернету (браузери);
  • Ярлики.

Глибока перевірка на віруси в Junkware Removal Tool

Загалом, в автоматичному режимі здійснюються кроки, які я описував в цій інструкції.

Підсумком процедури стане підготовка звіту та збереження результатів в текстовому файлі, який можна переглянути у будь-який момент:

Глибока перевірка на віруси в Junkware Removal Tool

Спеціально для цього експерименту я використовував свій запасний ноутбук, де протягом тривалого часу встановлювався всякий непотріб. Утиліті вдалося знайти кілька небезпечних записів в реєстрі, шкідливі розширення Mozilla Firefox і навіть віруси в Internet Explorer. Вони були автоматично усунуті.

Раптом станеться так, що після використання Malwarebytes Junkware Removal Tool комп’ютер почне працювати нестабільно, Ви завжди можете скористатися раніше створеної точкою відновлення для повернення до успішної конфігурації.

Щоб остаточно «добити ворога» можна завантажити і запустити DrWeb Cure It в безпечному режимі (для підстраховки). Є ймовірність, що деякі елементи все ж залишилися в системі, але подвійна перевірка не залишить їм ні єдиного шансу на виживання. Я не хочу ставити під сумнів ефективність JRTool, але якщо є можливість виконати додаткову перевірку – чому б і ні?

Ось ще цікавий рада. Якщо Ви намагаєтеся запустити антивірусну програму, але виникають перешкоди (довго завантажується інтерфейс програми або взагалі не з’являється головне вікно), ймовірно, віруси блокують ці процеси. Слід відразу ж звернутися за допомогою утиліти, описаної в цій статті.

Ще раз даю посилання на скачування з офіційного ресурсу:

Глибока перевірка на віруси в Junkware Removal Tool
Завантажити: Junkware Removal Tool
Антивірус
Скачано: 852, розмір: 22 B, дата: 25.Дек.2016

З повагою, Віктор!