5 помилок, які вбивають ваш смартфон

54

Важко уявити життя без смартфонів, планшетів та інших мобільних девайсів. Ці речі не можна назвати дешевими, тому слід дотримуватися певних правил експлуатації. Такий підхід допоможе продовжити життя гаджета.

Але дуже часто користувачі допускають ряд найпростіших помилок, вбивають смартфон. Пропоную розглянути найбільш поширені.

Помилка №1 – Ви дуже рідко відключите телефон.

Експертами доведено, що потрібно вимикати гаджет не рідше одного разу на тиждень. Це істотно продовжує термін служби батареї. Використання пристрою в якості будильника теж небажано.

Помилка №2 – Експлуатація в екстремальних умовах.

Сильна спека чи мороз негативно позначаються на роботі мобільних пристроїв. Рекомендується тримати їх в кишені (сумці), якщо на вулиці температура вище 30 градусів або переступила позначку мінус 20.

Помилка №3 – Використання «нерідного» пристрої для зарядки.

Здавалося б, така дрібниця. Але якщо підключати до стороннього блоку живлення, можливі пошкодження акумулятора через оптимальної сили струму і вольтажу. Потім не скаржтеся, що Ваш iPhone 8 раптово вибухає!

Помилка №4 – Ви забуваєте про чистоту.

Оскільки Ви постійно берете смартфон в руки, на ньому накопичується безліч бактерій. А порт для зарядки або навушників може забиватися різним мотлохом з кишень. Періодично виконуйте чищення за допомогою ультрафіолетового випромінювання або звичайного спирту.

Помилка №5 – Дозвіл на включення геолокації.

Не дозволяйте всім додаткам використовувати Ваші геодані. Інакше вони будуть постійно стежити за Вами, активно витрачаючи заряд акумулятора. Так він протягне недовго. Включайте цю функцію тільки для найбільш важливих програм.