5 помилок, які вбивають ваш смартфон

500

Важко уявити життя без смартфонів, планшетів та інших мобільних девайсів. Ці речі не можна назвати дешевими, тому слід дотримуватися певних правил експлуатації. Такий підхід допоможе продовжити життя гаджета.

Але дуже часто користувачі допускають ряд найпростіших помилок, вбивають смартфон. Пропоную розглянути найбільш поширені.

Помилка №1 – Ви дуже рідко відключите телефон.

Експертами доведено, що потрібно вимикати гаджет не рідше одного разу на тиждень. Це істотно продовжує термін служби батареї. Використання пристрою в якості будильника теж небажано.

Помилка №2 – Експлуатація в екстремальних умовах.

Сильна спека чи мороз негативно позначаються на роботі мобільних пристроїв. Рекомендується тримати їх в кишені (сумці), якщо на вулиці температура вище 30 градусів або переступила позначку мінус 20.

Помилка №3 – Використання “нерідного” пристрої для зарядки.

Здавалося б, така дрібниця. Але якщо підключати до стороннього блоку живлення, можливі пошкодження акумулятора через оптимальної сили струму і вольтажу. Потім не скаржтеся, що Ваш iPhone 8 раптово вибухає!

Помилка №4 – Ви забуваєте про чистоту.

Оскільки Ви постійно берете смартфон в руки, на ньому накопичується безліч бактерій. А порт для зарядки або навушників може забиватися різним мотлохом з кишень. Періодично виконуйте чищення за допомогою ультрафіолетового випромінювання або звичайного спирту.

Помилка №5 – Дозвіл на включення геолокації.

Не дозволяйте всім додаткам використовувати Ваші геодані. Інакше вони будуть постійно стежити за Вами, активно витрачаючи заряд акумулятора. Так він протягне недовго. Включайте цю функцію тільки для найбільш важливих програм.

Як налаштувати свій комп’ютер!!!!

Комп’ютерні ігри є дуже поширеним і цікавою розвагою, більш того, для багатьох це робота і відповідно заробіток. Але, ігрова індустрія не стоїть на місці, комп’ютер може стати слабким для ігор. На цей випадок у даній статті будуть зібрані поради та рекомендації по налаштуванню слабких ПК для того, щоб підготувати їх до запуску вимогливих ігор. Також хочемо вам порекомендувати как узнать свой номер

Оновити драйвери –дають, як мінімум приріст кадрів на секунду, як максимум дозволять запустити гру, якщо не запускалася. Почистити оперативку – перезавантажити ПК або використовувати спеціальну програму, наприклад, Mem Reduct.

Дефрагментація диска з Windows і з іграми (під які теж краще виділити окремий локальний диск)- файли різних програм, так і просто медіафайли перемішуються незалежно від того, що у нас на увазі все лежить красиво по папках (файлова система всередині працює не так, як ми бачимо в файловому менеджері), тому доступ до них сповільнюється, з — за чого зазвичай ігри працюють значно повільніше. Для цього просто робимо дефрагментацію.

На звичайних HDD дисках, на SSD не робити, на них вона абсолютно не потрібна. Чистити систему програмою Ccleaner або іншими – видаляє багато непотрібного мотлоху і програмного сміття, що накопичився в ОС за місяці установки і видалення програм та ігор. Також можна відключити частину служб, Windows –які зовсім не потрібні, а тільки використовують ресурси, постійно перебуваючи у включеному стані. Плюс не забуваємо комп’ютер або ноутбук чистити від пилу з заміною термопасти, із — за пилу вони можуть перегріватися і нестабільно працювати, більше того часто перегорає одна або декілька деталей з перегріву, особливо в ноутбуці.

ОС і, стати більш просунутим ПК — користувач, що вам допоможе в багатьох інших ситуаціях. Цей прийом підходить до більшості ігор — PUBG, RUST та ін.
Керівництво по вибору ігрового комп’ютера від 25 тис. Razer Game Booster і ручна настроювання, що краще.
Налаштувати графіком або прибрати мило. Але ви вже залишили свій голос.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.