Створена програма для підбору графічного пароля

364

Думаєте, що встановивши графічний ключ як блокування на смартфон або планшет, Ви надійно захистите себе? Вже створено додаток, який може підібрати код з безлічі можливих комбінацій.

Британський розробник по імені Джен Ван, що працює при Ланкастерському університеті, створив програму, подбирающую “візерунки” на підставі аналізу руху рук користувача. Автор утиліти запевняє, що його софт може підібрати потрібний ключ розблокування максимум за п’ять спроб.

Примітно те, що чим вище складність “малюнка”, тим простіше його розгадати. Всього для дев’яти точок існує близько чотирьохсот можливих варіантів їх з’єднання. Але виконати злом не так і просто. Для цього потрібно записати на відео момент, коли користувач (“жертва”) буде знімати блокування, водячи пальцем по екрану. Допустима відстань зйомки – до 10 метрів.

Потім отримана інформація аналізується програмою і видає результат. Згідно з даними експерименту, додатком вдалося знайти необхідне поєднання майже в 96% випадків. Це доводить. що використання ключа ненадійно.