Twitch вважає людський фактор причиною недавньої масштабної витоку даних

11

Масштабний злом twitch з подальшою публікацією вихідного коду майданчика і відомостей про заробітки стримерів ще довго буде предметом для обговорень у фахівців з безпеки. Всі чекали коментаря від керівництва стрімінгової платформи з приводу ситуації, і він вчинив. Нехай і не відразу. На офіційному сайті було опубліковано повідомлення, в якому описуються причини злому з попутною оцінкою наслідків.

Отже, все сталося через “помилки в зміні конфігурації сервера twitch”, до якого отримали доступ зловмисники. Керівництво майданчика ще перебуває в процесі оцінки масштабів інциденту, але вже зараз готове заявити, що без так званого «людського фактора» справа обійтися не могла. Дехто в компанії невірно налаштував сервер, після чого злочинці без проблем отримали до нього доступ.

Керівництву twitch в спеціальному повідомленні довелося погодитися з тим фактом, що опублікований архів містив в собі далеко не весь обсяг вкрадених даних. Заробітки стримерів, інформація по цифровому магазину vapor і навіть вихідний код twitch-це тільки початок.