Whatsapp отримає функцію перетворення голосових повідомлень в текст

7

Багато користувачів месенджерів шалено люблять відправляти своїм друзям, колегам, родичам і знайомим голосові повідомлення. Нітрохи не менша кількість інших користувачів люто ненавидить такий спосіб спілкування.

Якщо ви користуєтеся whatsapp і ставитеся до другої категорії користувачів або ваші друзі страждають від дефектів дикції, то у нас є хороші новини на цю тему.

Незабаром месенджер отримає функцію, що дозволяє перетворювати голосові повідомлення в текст, щоб ви могли прочитати їх не слухаючи. Розпізнавання мови при цьому буде проводитися на пристрої одержувача і компанія facebook володіє whatsapp не отримає доступу до їх вмісту.

Нова функція була виявлена співробітниками сайту wabtainfo в одній з останніх тестових (бета) версій whatsapp для ios. Керувати нею користувач зможе в меню налаштувань, де з’явиться новий розділ «транскрипція». При розшифровці мови можна буде переходити до потрібної мітці часу в повідомленні.

Поки невідомо, коли нововведення стане доступно масово, але судячи з того, як в цьому месенджері впроваджувалися попередні нововведення, чекати нам доведеться, як мінімум, кілька місяців.

Також поки неясно, чи з’явиться в осяжному майбутньому функція транскрипції голосових повідомлень в android версії додатків.

Джерело

схожі матеріали: