Трампа критикують за використання смартфона Android

354

Американські сенатори висловили невдоволення тим фактом, що новоспечений президент Трамп використовує смартфон на базі ОС Android. Що ж викликало обурення політиків? За що вони не злюбили президентський Samsing?

Дональд Трамп “засвітив” свій старенький телефон Самсунг, хоча за вимогами особливих стандартів безпеки повинен був замінити телефон на інший, під управлінням iOS (мова йде, звичайно ж, про iPhone). З даного пристрою глава США активно публікує твіти і веде активну переписку в месенджерах. Про це повідомляє CNN.

Так от, група сенаторів нагадала Трампу, що у нього є спеціальний гаджет захищений, виданий йому після інавгурації. Але “рудоволосий” продовжує зберігати вірність Самсунгу, що викликає особливу стурбованість членів Комітету безпеки Сполучених штатів.

Суть не в якомусь зневажливому ставленні до Android пристроїв або конкретно південнокорейському бренду, а в слабкому рівні захищеності. Це може стати причиною крадіжки особистих даних або прослуховування дзвінків. Одна справа, коли ситуація стосується звичайної людини, але тут мова йде про безпеку держави.

  • Новий вірус заразив мільйон Android-гаджетів
  • Експерти назвали способи прискорення роботи Android-смартфонів

Сенатори жорстко розкритикували Трампа, оскільки через сервіси Google можна легко визначити його місцезнаходження або проникнути в систему при підключення гаджета до інтернету. Крім того, президент не використовує ніяких додаткових коштів блокування, що підвищує ймовірність злому через мережу. Не варто нагадувати, що хакери з усього світу полюють за будь скандальною інформацією, яка може дискредитувати “новачка”.

Зазначимо, що попередньому президенту Обамі видали iPhone з обмеженими можливостями – з нього не можна було дзвонити, камера заблокована, скріншоти недоступні, музичний програвач заборонений. А сенс такого “айфона”? Просто грати в ігри?