Gionee M2017: смартфон з незвичайною батареєю

330

Китайські умільці створили смартфон з унікальним дизайном і дуже ємним акумулятором. Модель Gionee M2017 претендує на звання самого “довгограючого” мобільного гаджета. А ось вартість пристрою здатна здивувати навіть шанувальників iPhone. Що ж такого в цій новинці?

У продаж надійде дві різновиди – стандартна з металевим корпусом (вартість близько 1 тис. американських доларів), і преміум версія з покриттям з шкіри крокодила. Такий варіант обійдеться набагато дорожче (орієнтовно – дві з половиною тисячі $).

Ємність акумулятора становить 7000 маг. Такого показника вдалося досягти шляхом поєднання пари акумуляторів. На тлі вибухають Note 7 від Samsung, новина повинна викликати побоювання. Але виробники запевняють, що використовували дуже надійну технологію. Немає приводу для хвилювань.

Gionee M2017 оснащений великим дисплеєм 5,7″ з матрицею AMOLED і роздільною здатністю – 2560 х 1440 пікселей. Головна камера складається з двох оптичних модулів по 13 Мп кожен, а для селфи достатньо буде і 8 Мп фронтальної камери.

Вісім ядер Snapdragon 653 і шість “гигов” оперативки дозволять комфортно користуватися смартфоном в будь-яких умовах (ігри, важкі додатки). Для зберігання файлів доступно 128 Гб внутрішньої пам’яті (у базовій моделі) і 256 Гб – в “крокодилі”.

Продажі цього дива розпочнуться напередодні православного Різдва, 6 січня 2017 року.