Магазин newegg почав продаж пам’яті ddr5 за ціною 350$ за комплект 32 гб (2×16 гб)

8

процесори intel 12-го покоління з’являться вже зовсім скоро, але як би багато про них не говорили, працювати без інших компонентів системи вони ніяк не зможуть, тому майбутніх покупців cpu adler lake також цікавлять ціни на материнські плати і оперативну пам’ять ddr5, які їм доведеться придбати для роботи свого нового “каменю”. На цьому грунті активувався інтернет-сищик під ніком momomo_us, який вже знаходив реальні цінники на супутні процесорам adler lake товари. Завдяки його розшуковому таланту, на цей раз ми дізнаємося ціни на комплект пам’яті geil polaris rgb ddr5-4800.

отже, комплект оперативної пам’яті ddr5 об’ємом 32 гб (2×16 гб) “засвітився” у відомому магазині newegg. Пам’ять відповідає специфікаціям jedec ddr5 – 4800 (pc5 38400), а значить має стандартні таймінги cl 40-40-40-77. Модулі наділені радіаторами і rgb-підсвічуванням. Доступні три різних колірних варіанти.

варто відзначити, що при появі інформації про даний товар на західних ресурсах, вони ще були в наявності, але зараз позначені як недоступні. Ймовірно подібний цінник укупі з вельми скромними характеристики не збентежив покупців і всі комплекти були швидко розкуплені.