«російський кібермузей ” – новий ролик від авторів кібердеревні

11

Автори відеоролика про життя в російській кібердеревні випустили нове відео, в якому представили, яким може бути майбутнє через 200 років. Сюжет ролика розповідає про один зі шкільних уроків, під час якого діти обговорюють минуле, а також відправляються в музей xxi століття.

Творці фільму припустили, що в 2221 році в школі з’явиться такий предмет як мемологія. Для більш детального знайомства з минулим учитель, роль якого виконує гарік харламов, приводить дітей в музей історії та побуту xxi століття. Там учні “7-язь” класу знайомляться з експонатами, які були звичайними предметами побуту для людей, що жили на початку xxi століття.

Попит, капча, спінер і симуляція звичайного життя в спальному районі, професія «блогер» — все це незвично і незнайоме дітям майбутнього. Адже для доступу до мережі в їх часі давно використовується нейронет, який прийшов на зміну комп’ютерам і смартфонам.

Неординарне уявлення майбутнього і оригінальний підхід до того, як може сприйматися наш час через сотні років — все це максимально видовищно зобразили автори відеоролика «російський кібермузей».