Нові подробиці членства nintendo switch online + пакет розширення

22

Стала відома нова інформація про прийдешнє нове членство nintendoswitch online + пакет розширення. Nintendo switch online + пакетрозширення стане доступним вже 26 жовтня 2021 року. З цим додатком ви отримаєте доступ до всіх переваг стандартногочленства nintendo switch online, а також до зростаючої бібліотеки ігрnintendo 64 і 16-бітної класики від sega і до платного завантажуваномудоповнення animal crossing: new horizons – happy home paradise, яке вийде 5 листопада. Членство nintendo switch online + пакетрасширения надасть вам доступ до всіх вышеперечисленнымпредложениям, а також до всіх переваг стандартного членстваnintendo switch, включаючи гру онлайн, хмарні збереження,бібліотеку класичних ігор nes і super nes і т. Д.

Індивідуальне членство на 12 місяців можна придбати за 3999рублей, а членство для сімей (до 8 облікових записів) на 12 місяців —за 6299 рублів.

Якщо у вас вже є членство nintendo switch online і ви придбаєте членство nintendo switch online + пакет розширення, то отримаєте знижку, розмір якої залежить від кількості решти поточного членства. Знижка на членство nintendo switch online + пакет розширення розраховується за наступною ставкою:

  • перехід з індивідуального членства nintendo switchonline: 4 руб. / день
  • перехід з членства для сімей nintendo switch online: 6руб. / день

Наприклад, якщо у вас залишилося 100 днів індивідуального членстваnintendo switch online, ви зможете перейти на індивідуальноечленство nintendo switch online + пакет розширення зі знижкою 400руб. (100 x 4 руб.), таким чином ціна знизиться з 3999 рублів до3599 рублів.

Після придбання членства nintendo switch online + пакет розширеннясрок дії вашого поточного членства nintendo switch online.

Також можна спробувати nintendo switch online з безкоштовною пробною версією. Щоб активувати безкоштовну пробну версію, на консолі nintendo switch виберіть в лівому меню nintendoeshop опцію nintendo switch online. Безкоштовну пробну версію можна використовувати лише один раз на обліковий запис nintendo. У времяпробного періоду можна користуватися наступними сервісами: граонлайн, голосовий чат за допомогою програми для смартфонів, хмара даних збереження і nintendo entertainment system – nintendoswitch online. Під час пробного періоду неможливо придбати класичні контролери.