Інсайди #2718: новий додаток «вконтакте», iqoo 9 bmw, xiaomi mi true wireless earphones 3, huawei jln-al00

34

У новому випуску інсайдів: «вконтакте» розробляє свою альтернативу youtube; iqoo випустить новий смартфон в колаборації з bmw; xiaomi анонсувала tws-навушники mi true wireless earphones 3; huawei готує до релізу ще один смартфон на harmonyos.

“вконтакте” розробляє свою альтернативу youtube

Представники соціальної мережі оголосили про розробку нового мобільного додатку “vk відео«, яке об’єднає контент, доступний не тільки на платформах» вконтакте «і» однокласники”, а й медіатеку всіх продуктів компанії. Користувачі отримають можливість перегляду персоналізованих добірок фільмів, телешоу, серіалів, а також спортивних і кіберспортивних трансляцій на основі машинного навчання.

Запуск програми «vk відео» запланований на 2022 рік. Подробиць про роботу сервісу компанія поки не розкриває.

Один з топ-менеджерів iqoo заявив, що компанія продовжила партнерство з німецьким автовиробником в області розробки нових стилізованих смартфонів. Крім того, представник бренду опублікував фотографію моделі iqoo 9 bmw m motosport, презентація якого відбудеться 5 січня.

Детальні характеристики гаджета не розкриваються, але по знімках видно, що він отримає велику основну камеру, врізану в екран фронталку, а також впізнаваний «спортивний» дизайн. З огляду на габарити тильного модуля, не виключено, що виробник розмістить на задній кришці пристрою додатковий дисплей.

Xiaomi анонсувала tws-навушники mi true wireless earphones 3

Компанія xiaomi заявила про швидку презентацію нової tws-гарнітури під назвою mi true wireless earphones 3. Судячи з опублікованого тизеру, новинка отримає функцію активного шумозаглушення з можливістю зниження гучності навколишніх звуків до 40 дб і режимом прозорості.

Презентація аксесуара відбудеться сьогодні, 28 грудня, його ціна поки не оголошена. Для порівняння, mi true wireless earphones 3 pro пропонуються в китаї за ціною $110.

Схоже, що компанія huawei вже на початку 2022 року випустить новий 4g-смартфон, що працює під управлінням власної операційної системи. Гаджет з модельним номером jln-al00 був зареєстрований на сайті одного з китайських регуляторів.

Детальні специфікації смартфона не розкриваються-за чутками, мова про бюджетну модель, але її назва і ключові особливості джерело не повідомляє.