Mediatek 900t-6-нм чіпсет для планшетів і хромбуків

9

Компанія mediatek представила новий чіпсет під назвою kompanio 900t. Мобільна платформа орієнтована на планшети і, за заявою виробника, може бути встановлена на ноутбуки, які працюють під управлінням chromeos.

Mediatek kompanio 900t включає два високопродуктивних ядра arm cortex-a78 і шість енергоефективних — arm cortex-a55. Чіп виконаний по 6-нм технології tsmc, яка забезпечує на 8% більш високу ефективність в порівнянні з техпроцесом попереднього покоління. За графіку в kompanio 900t відповідає відеокарта arm mali-g68.

Нова мобільна платформа mediatek оснащена фірмовим процесором apu для кращого управління машинним навчанням, а також підтримує оперативну пам’ять lpddr5 і накопичувач ufs 3.1. Kompanio 900t може працювати на пристроях з дисплеями з роздільною здатністю не вище 2k і частотою оновлення до 120 гц. Також чіпсет отримав модем 5g з підтримкою діапазонів sa і nsa і повним покриттям на частоті нижче 6 ггц.

Інші характеристики mediatek kompanio 900t включають підтримку 2×2 mimo wi-fi 6, bluetooth 5.2 і відтворення відео hdr10. При цьому за допомогою фірмової технології оптимізації зображення miravision якість відеоконтенту поліпшується до рівня, близького до hdr10+.

Поки невідомо, коли буде представлено перший пристрій, побудований на базі mediatek komapnio 900t.