Nokia 6: супер міцний смартфон

369

Всі ми пам’ятаємо, якою міцною була модель 3310 від компанії Nokia. Про неї досі складають “легенди”. Після повернення фінського бренду на ринок мобільних пристроїв в кінці 2016 року, шанувальники спробували протестувати новинку Nokia 6 на міцність.

Днями в Youtube був опублікований відео ролик від китайського користувача, де показано, як за допомогою новенької Нокії можна сміливо горіхи розбивати. Також, його сміливо можна упускати на підлогу, не турбуючись про негативні наслідки.

На відео показано, як можна корисно використовувати Nokia 6 в побутових цілях. Наприклад, колоти грецькі горіхи (якщо виникне така потреба). При цьому, телефон залишається неушкодженим і працездатним. Все це – завдяки корпусу з суцільнометалевого компонента і особливо міцного скла, виготовленого за технологією 2,5 D.

Тепер зрозуміло, чому модель стала такою популярною в Китаї. Нагадаємо, що стартова партія була розпродана менше, ніж за хвилину. На даний момент попереднє замовлення оформили понад мільйон охочих.