Мережевий маркетинг, МЛМ: суть бізнесу

625

Мережевий маркетинг це що таке? Одна з різновидів активного бізнесу, яким треба займатися, розвивати його. І тут, як і скрізь, можуть переслідувати злети і падіння. Тільки від самої людини залежить, чого буде більше.

Категорії учасників МЛМ

 • Новачки — це ті, які тільки прийшли, тільки-тільки розбираються в цій індустрії, пізнають її, вивчають теорію. Цей етап можна назвати «дитинство». Тут важливо не затягнути процес вивчення, а швидше почати працювати.
 • Ті, хто так і не домоглися бажаного результату. Етап умовно називається «яма». Сильне рішення у такий момент — знати, що це сучасно, актуально, цікаво, і продовжувати працювати над собою, своїми діями. Слабке ж – почати робити неправильні дії, пропускати заходи, кинути все і піти. На цьому етапі важливо знаходити позитивні сторони, аналізувати свої дії, радіти кожній своїй перемозі.
 • Лідери— люди, у яких вже є хороший дохід, великі структури. Це ті, хто терпів невдачі і здобув перемогу. Їх воля велика, у них своя історія успіху. Основний принцип роботи таких людей – кожна дія робити якісно. Будь хоче стати лідером.
 • Автор рекомендує:

  • Kwork — незамінний помічник блогера
  • Способи заробітку грошей Вконтакте
  • Три основних способи заробітку в порівнянні

  Як же досягти перемоги в МЛМ індустрії?

  Опора для успіху – це перше прийняте рішення. В житті люди стикаються з різними рішеннями. Одні з яких впливають на все наше життя, а другі — не ведуть ні до чого. Є сильні і слабкі рішення. І саме їх низка впливає на те, як люди приходять в мережевий маркетинг, і яких висот там досягають.

  Спочатку в голову приходить те, що у житті потрібно щось міняти. Це стартова точка. Далі приходить запрошення на відвідування зустрічі. І тут виникає ситуація, коли потрібно прийняти перше рішення – йти чи ні, найсильнішим з яких буде перший варіант.

  Друге рішення – стати партнером компанії чи ні. Почати будувати своє життя або повернутися туди, де все як і раніше.

  І навіть якщо людина приймає саме сильні рішення, це не є гарантом успіху. Це перший порив, за яким настає наступний день. Тут знову потрібно приймати рішення – слідувати тому, що прийняв вчора чи ні. Тут важливо не йти на поводу у своїх звичок. Життя завжди буде повертати на точку прийняття рішення.

  Так ось. Секрет успіху — відстежувати контрольні точки між рішенням і приймати сильні варіанти. Ті, які ведуть до розвитку. Не успішні люди ситуації переводять проблему. Лідер — завдання і вирішує її. Це дуже просте рішення, але до нього прийти дуже складно.

  Хто пробував вже МЛМ, який досвід є і приносить це дохід? Пишим вашу думку та думки з цього приводу в коментарях до статті.

  З повагою, Віктор