На itch.io з’явився кросовер resident evil: village і castlevania

18

За свою 25-річну історію серія residentevil зазнала безліч трансформацій і змін, але ніхто ніколи не замислювався про те, щоб перетворити гру в жанрі survival-horror всайд-скроллинговую метроидванию. Однак, розробник під ніком oco вирішив здивувати шанувальників класичного хоррора і створив демейк resident evil village в стилістиці класичних ігор castlevania.

Геймплей обертається навколо простого набору клавіатурних елементів управління, які чітко позначені вже в перших хвилинах гри. У головного героя ітана уінтерса в арсеналі є ніж і вогнепальна зброя, але для виживання йому необхідно не тільки влучно стріляти, але і активнопередвигаться по локаціях.

За словами розробника, створення демейка його підштовхнуло схожість resident evil: village і castlevania,тому він вирішив зробити гібрид цих двох ігор, вибравши як основу свого проектупервий рівень оригінальної castlevania для nes і локацію «замок дімітреску» з«re: village».

Коротка, компактна триб’ют-грауже доступна на сайті itch.io, де потенційні гравці можуть безкоштовно завантажити архів розміром 33 мб.