Білл Гейтс інвестував 700 тисяч $ в нано-унітаз

427

Глава компанії Microsoft вклав понад 700 000$ в “цікаве” винахід експертів Кренфілдского університету. Вони мають намір створити наномембранный унітаз, не потребує воді. Подробиці – далі у новини.

Може виникнути питання: “А кому це потрібно?”.

Насправді, розробка покликана допомогти жителям країн третього світу, які не забезпечені достатньою кількістю водних ресурсів. Перші випробування мають намір провести в африканських державах, щоб довести корисність пристрою.

Працює гігієнічне пристосування з вельми непростого принципом. Конструкція унітазу має спеціальну чашу, яка після закінчення процесу різко розвертається, скидаючи продукти життєдіяльності в отвір бака. Залишки на стінках видаляються додатковими шкребком.

Але це ще не все. Використання нано волокон дозволяє відводити окрему трубу пар, що виходить від рідких виділень, а потім пропускати його через фільтри. Так можна буде збирати відносно чисту воду, призначену для технічних цілей (наприклад, полив грядок і клумб).

Тверді продукти також обробляються особливим чином. Після попадання в контейнер, вони обробляються воском, що усуває запах. В результаті цього відбувається швидке висихання, а через деякий час обслуговуючий персонал проводить очищення бака і заміну акумуляторних батарей.

Такі ось справи! А що Ви думаєте про цю новину?