iPhone 8 буде повністю зі скла

374

Не встигла вщухнути галас навколо сьомого iPhone, як в мережі вже у всю обговорюється наступна модель iPhone 8, яка буде кардинально відрізнятися від попередників не тільки характеристиками продуктивності, але і повністю скляним корпусом.

Відомий журналіст Роберт Скоубл поділився неофіційною інформацією, яку він отримав з достовірних джерел. Факти вказують на те, то наступний “яблофон” справить фурор на ринку мобільних пристроїв. Ось, що написав Роберт на своєму блозі:

“Наступний iPhone буде повністю скляний. Виробник має намір використовувати унікальне поєднання Gorilla Glass та інших матеріалів, що дозволить підвищити міцність корпусу і захистить його від падінь. Ще одним нововведенням стане дисплей на органічних світлових діодах OLED з неймовірною глибиною кольору і деталізацією”.

Також, Скоубл зазначив, що новинку можна буде використовувати спільно з особливою гарнітурою, що дозволить збільшити частоту кадрів у вимогливих іграх при передачі зображення на великий екран.

Є інформація, що iPhone в 2017 році буде щільно пов’язаний з доповненою реальністю на базі голографічних об’єктів. Ну прямо фантастика якась!

“Смартфон оснастять більш досконалим сенсором 3D, над створенням якого працюють кращі фахівці з Primesense. Компанія Apple робить великі ставки на ювілейну модель. А значить, нас чекає щось революційне!”

А що Ви думаєте з цього приводу?