Виправляємо помилку precomp.exe в іграх

386

Доброго дня. Багато хто з нас люблять пограти в різні ігри на комп’ютері. Давайте будемо відвертими, мало хто купує офіційні версії. І справа тут не стільки в небажанні розлучатися з грошима, а в захмарною вартості. Тому, багато скачують зламані додатка на сумнівних ресурсах, в результаті чого може виникати помилка precomp.exe. Що за процес, чому він призводить до дефектів, як від нього позбутися? Про це піде мова в статті.

Призначення компресора

Даний файл є свого роду архіватором, який здатний стискати і розпаковувати ігрові компоненти великого розміру. Він використовується для створення тих самих репаков, які Ви завантажуєте з торрентів.

Упевнений, Ви помічали, що при скачуванні інсталятор та інші файли займають, наприклад, 5 Гб. Але після установки гра займає більше 10 Гб. Такий «феномен» пояснюється роботою того самого процесу precomp.exe, який виконує стиснення, а потім відповідає за розпаковування.

Якщо вже вирішили завантажувати ігри з подібних ресурсів, то вибирайте перевірених авторів, з хорошою репутацією і позитивними відгуками. Є ймовірність скачати ріпак, всередині якого буде «вшитий» вірус. Тоді наслідки можуть виявитися непередбачуваними, аж до зараження Wannacry.

Failed to start precomp.exe – що робити?

Якщо під час установки гри побачили подібне повідомлення, це не вказує на проблему з комп’ютером, а неправильну запаковку.

Виправляємо помилку precomp.exe в іграх

Підказати конкретне рішення вельми непросто, адже воно залежить виключно від особливостей Вашої ситуації.

Самий вірний спосіб – завантажити гру з іншого джерела. І краще вибирати ті ресурси, де пропонують завантажити інсталяційний образ ISO, а не «exe» файл з додатковими компонентами.

До речі, якщо ви помітили, що з появою помилки «програма precomp.exe не працює», в диспетчері завдань зазначений процес посилено вантажить пам’ять або ЦПУ, значить, є ймовірність вірусного зараження. Як потрібно поступити?

  • Скасувати інсталяцію ігри і видаліть всі файли, пов’язані з нею (в тому числі, і скачаний установник).
  • Запустіть сканування комп’ютера з використанням безкоштовної утиліти DrWeb CureIt. Обов’язково вибирайте всі області перевірки у налаштуваннях додатка:

Виправляємо помилку precomp.exe в іграх

  • Після завершення процедури потрібно перезавантаження.
  • Потім скористайтеся оптимізатором CCleaner (ось посилання на скачування та інструкцію) для видалення всіх слідів ігри і вірусу з системного реєстру:

Виправляємо помилку precomp.exe в іграх

  • Перезавантажте ПК.

Тепер Ви знаєте, як при установці виправити помилку precomp.exe що за процес, чому він може вантажити систему, і як від нього позбавитися. Від себе можу порадити грати тільки в ліцензійні версії, оформивши підписку в Steam. Це не так уже й дорого, і не обіцяє Вам ніяких проблем з комп’ютером.

З повагою, Віктор!