Річниця в genshin impact: всі події [гайд]

23

Розробники genshin impact до дня народження гри готують багато чого цікавого. Знайдуться нагороди як для любителів рандому, так і для тих, хто бажає показати спільноті свої творчі потуги.

саме час почати готуватися до дня народження геншин імпакт. Розробники вже щосили анонсують події, які будуть супроводжувати внутрішньоігрове святкування. Раніше ми вже писали про те, як можна буде отримати 10 молитов безкоштовно. Зараз же в mihoyo повідомили про набагато більшу кількість акцій і конкурсів для рядових і дуже талановитих гравців.

Далі представлений огляд всіх подій, які будуть проведені під час святкування річниці genshin impact.

Нещодавно mihoyo порадували гравців і статистикою за рік існування головного проекту компанії.

Браузерна подія «подорож спогадів»

З 28 вересня по 12 жовтня 2021 року мандрівник зможуть увійти до власного театру річниці, щоб знову подивитися на миті мандрів. Після перегляду можна буде зібрати нагороди у вигляді каменів витоку і мори, а також обмінятися ними з друзями. Незабаром окремий гайд для “подорож спогадів” з’явиться на нашому сайті. Там же в день виходу з’явиться посилання на сторінку події.

Браузерна подія» послання часів ”

З 29 вересня по 7 жовтня 2021 року мандрівникам пропонується створити ексклюзивні вітальні листівки. Після цього рандомно будуть розподілені нагороди, які дістануться абсолютно всім. Однак 10% учасників отримають внутрішньоігровий пакет» благословення порожнього місяця”, а решта 90% – 100 тисяч мори. Гайд по участі в події разом з посиланням на офіційну сторінку, де воно буде проводитися, з’явиться на сайті незабаром.

Подія святкового фан-арту

Призи стають ціннішими, а завдання – складнішими. З 25 по 29 вересня 2021 року гравцям пропонується брати участь у конкурсі з реальними дорогими призами у вигляді 3-х iphone 13 pro max. Протягом зазначеного часу учасникам необхідно викладати власні святкові фан-арти на наступних платформах:

  • twitter;
  • facebook;
  • vk.

Доступ до події буде здійснюватися через офіційні спільноти genshin impact в тих же соцмережах.

Даний івент поки не має детального опису. Відомо, що доступ до нього буде відкритий з 28 вересня по 7 жовтня 2021 року. Серед учасників будуть обрані 1000 переможців, кожен з яких отримає по 100 каменів витоку. Брати участь також можна буде через соціальні мережі facebook, twitter і vk, а також через форум hoyolab. Точкою входу все також є офіційні спільноти genshin impact на зазначених платформах.

З 7 по 13 жовтня 2021 року ігровій спільноті буде представлений тематичний кросворд, розгадавши який, учасники зможуть розіграти між собою 100 тисяч примогемів. По 100 каменів витоку отримають 1000 найуспішніших гравців цього інтелектуально-розважального конкурсу. Доступ до івенту буде здійснюватися через всі ті ж соціальні мережі і hoyolab.

Конкурс косплеїв «зустріч у тлінному світі»

З 22 вересня по 9 жовтня 2021 року на hoyolab може позмагатися у майстерності створення косплеїв. Переходьте на сторінки ігрового співтовариства, щоб взяти участь в розіграші каменів витоку, apple airpods, мишок razer deathadder elite v2 і фірмового мерча з серії «подарунок долі» (один набір на будь-якого персонажа).