Приватна російська компанія намітила запуск супутників на початок 2022 року

20

Приватна російська компанія «спутникс» має намір організувати виведення на орбіту невеликих космічних апаратів в першому кварталі наступного року. Йдеться про запуск супутників в рамках програми space-pi, яку підтримує фонд сприяння інноваціям.

Тут і нижче зображення компанії» спутникс ”

Як повідомляє тасс, в даний час йде штатна підготовка космічних апаратів до виведення в космос. Учасники проекту здійснюють інтеграцію корисних навантажень з супутниковими платформами.

Після виведення на орбіту невеликим супутникам, побудованим на базі cubesat-платформи, належить виконувати різні завдання. Це, зокрема, автоматична ідентифікація суден і дистанційне зондування землі.

«запуск за участю космічних апаратів в рамках проекту “space-pi” в даний час запланований на i квартал 2022 року», — повідомили в прес-службі компанії «спутникс».

Планується, що роботи над апаратами будуть завершені до кінця нинішнього року. Вони будуть виведені на орбіту в якості попутного навантаження.

Варто відзначити, що в серпні нинішнього року компанію «спутникс» придбала sitronics group, дочірня структура афк «система». Після покупки sitronics group планує надавати і розвивати цифрові сервіси на основі даних з низькоорбітальних супутників для широкого кола замовників.