Розкрито бюджет фільму “бетмен” метта рівза

24

«бетмен ” з робертом паттінсоном в головній ролі є одним з найбільш очікуваних кінокоміксів, так як він серйозно відрізняється від інших представників жанру. І тепер стало відомо про ще одну відмінність.

У той час як сучасні фільми за коміксами мають величезні бюджети, проект метта рівза обійшовся всього в 100 мільйонів доларів. Про це повідомляє видання deadline.

Саме за таку невелику суму warner bros. Зробили надожиданий блокбастер, який, судячи з трейлерів, буде радувати своєю картинкою і екшеном. Варто зауважити, що це найскромніший бюджет для фільму про темного лицаря за останні роки.

Для порівняння «бетмен: початок» крістофера нолана обійшовся в 150 міліліонів доларів, «темний лицар» — $185 млн, а «темний лицар: відродження легенди» і «бетмен проти супермена» коштували студії $250 млн.

Враховуючи це, не дивно, що warner bros. Робить великі ставки на фільм, який може принести величезний прибуток. Для окупності буде достатньо зібрати всього 200-250 мільйонів доларів, що навіть під час пандемії буде зробити просто.

Прем’єра стрічки відбудеться 3 березня 2022 року.