The witcher 3 “винні війни”: кому допомогти першому і як отримати хорошу кінцівку?

23

Всі наслідки вибору в проходженні завдання “винні війни” в the witcher 3, кому допомогти, і які кінцівки можливі.

Як відкрити завдання

Квест “винні війни” можна відкрити під кінець dlc «кров і вино» , коли у геральта буде високий рівень. У центральній частині боклера варто прочитати оголошення про продаж відомого маєтку бельгаард , а можна відразу відправитися на аукціон.

 • локація: туссент;
 • рекомендований рівень: 37;
 • монстри: архіспори, сколопендроморфи, падальники.

Цілі

геральт зустріне двох конкурентів: ліама і матильду , недолюблюють один одного. Кожен з них підозрює, що опонент влаштовує диверсії і лагодить безлад в їх власних володіннях.

Щоб придбати маєток бельгаард, обом підприємцям необхідно усунути проблеми на своїх виноробнях. Саме тому кожен з них звертається за допомогою до відьмака. Геральту належить знищити монстрів і дізнатися, хто насправді веде нечесну боротьбу.

Для цього відьмаку слід:

Винні війни відьмак 3: кому краще допомогти?

Як ліам, так і матильда спробують наполегливо схилити відьмака на свою сторону. Кожен пообіцяє йому 700 крон. Коли геральт погодиться допомогти чоловікові, активується квест «винні війни: короната ” . Якщо ж вибрати матильду, то стане доступним завдання «винні війни: верментіно”.

Краще запропонувати допомогти обом виноробам, щоб дізнатися справжню правду.

Проходження винні війни в the witcher 3

Виконання квесту можна почати як з коронати, так і з верментіно.

Короната

відьмак 3: виноробня короната на карті

Геральту буде необхідно зачистити всі місця з монстрами, а також паралельно знайти докази причетності якоїсь особи до виниклих проблем на виноробні.

До знищення монстрів слід підготуватися. Потрібно заздалегідь запастися маслом проти проклятих, а також еліксиром «іволга».

Необхідно відвідати локації, відмічені цифрами, і виконати завдання:

 1. «шкідники з виноробні “- тут слід перемогти архіспор;
 2. «спорожніле селище “- в даній місцевості відьмаку також належить битися з монстрами;
 3. «скарби під охороною ” – тут необхідно обшукати тіло небіжчика і знайти цікаву записку від людини, що підписувалася як в . Він погрожував мерцю і наказував забрати саджанці для подальшої висадки в коронаті;
 4. «людина в біді ” – необхідно врятувати травницю. На знак подяки вона покличе відьмака на виноробню, але йому необхідно відмовитися і обшукати трупи розбійників . На них він знайде чергову записку від в., який наказав вкрасти дівчину. це було необхідно, щоб ліам не зміг виготовити новий сорт вина на травах;
 5. «захований скарб ” – в цьому місці слід битися з тролями. Після перемоги геральт виявить на одному з трупів ключ і зможе почати завдання «гроші не пахнуть».

Виявлені докази побічно вказують на суперницю ліама. При впевненості в тому, що вона винна, можна звернутися до скарбника і розповісти про свої підозри. Тоді ліама оголосять переможцем аукціону, і бельгаард перейде до нього у володіння.

Верментіно

Виноробня верментіно знаходиться на схід від кастель ровелло і на захід від сансретур.

відьмак 3: виноробня верментіно на карті

Тут також 5 локацій і завдань:

 1. «людина в біді ” – тут необхідно розібратися з розбійниками;
 2. «спорожніле селище – – відьмаку належить знищити кілька архіспор;
 3. «спорожніле селище “- тут також варто знищити монстрів;
 4. «захований скарб ” – геральту належить позбутися від 3 гнильців. у даній локації можна знайти ключ і щоденник на трупі . Отримавши дані предмети, можливо приступити до завдання “ніколи не розмовляйте з невідомими»;
 5. «скарби під охороною” – в даному місці відьмаку слід битися з архіспорами, а потім обшукати труп. на ньому він знайде записку, побічно вказує на винність ліама.

Якщо ще не отримали арондит, то варто його знайти при зачистці верментіно. Меч лежить на дні озера селаві: воно знаходиться неподалік від одного з таборів архіспор.

Зачистивши обидві виноробні, відьмак переконається в тому, що все підлаштовано зацікавленою третьою особою. ні ліам, ні матильда не будували підступів один проти одного.

Брудна гра

Щоб перейти до наступного квесту, потрібно переконатися, що:

 • відьмак раніше не відвідував скарбника і не вказав на винність одного з виноробів;
 • завдання від ліама і матильди завершені.

Якщо умови виконані, не потрібно повертатися до будь-якого з виноробів і розповідати про свої здогадки. Слід згадати про місце зберігання насіння архіспор . У першому листі було написано, що вони знаходяться на схід від»тесхам мутна”. При знаходженні цього місця слід битися з архіспорою і відкрити таємне сховище.

До відвідування цього місця слід ретельно підготуватися, заповнити запаси зілля і масел. Противник буде 40 рівня.

Якщо в квесті “винні війни «на етапі» брудна гра” склад не відкривається, то потрібно повернутися до локації 4 на виноробні верментіно. Там буде потрібний ключ.

Повернувшись на склад, необхідно його відкрити і знайти записку.

записка, що вказує на винуватця

Прочитавши її, геральт зрозуміє, що архіспори були таємно висаджені на виноробнях ліама і матильди за наказом володимира креспі . Це покійний власник бельгаарда, який став першою жертвою бестії з боклера. Він намагався насолити конкурентам і отримати якомога більше прибутку.

Дізнавшись правду, необхідно звернутися до представника казначейства. Він запропонує конкурентам спільно вести справи в бельгаарді. Незважаючи на всі розбіжності, матильда і ліам вирішать прийняти пропозицію і примиритися. Перш ніж облаштовувати нову виноробню, вони попросять навести там порядок.

Бельгаард

Виноробня бельгаард знаходиться на південний схід від боклера. Геральту знову буде необхідно відвідати 5 місць, вбити там всіх оселилися чудовиськ і розбійників.

відьмак 3: виноробня бельгаард на карті

 1. «спорожніле селище» – відьмак належить розправитися з розбійниками;
 2. «шкідники з винарні» – тут геральта будуть чекати эндриаги;
 3. «гніздо чудовиськ» – в даній локації необхідно знищити пару сколопендроморфов;
 4. «скарби під охороною» – тут також слід знищити сколопендроморфов;
 5. «людина в біді» – геральту необхідно розправитися з розбійниками.

після зачистки всіх локацій, відьмаку слід повернутися до ліаму і матильди. 8 вони віддячать йому і попросять повернутися через 3 дні. разом винороби створять новий сорт вина на честь геральта і запропонують вибрати йому одну з 3-х назв. Також його чекає приємний бонус: в корво бьянко на регулярній основі буде поставлятися цей напій.

Щоб у квесту була хороша кінцівка потрібно знайти всі докази. Крім того, не можна свідчити проти одного з виноробів.

Винні війни – нагороди

Завершивши квест, геральт отримує наступні нагороди:

 • вино, назване на його честь;
 • суму від 900 до 1288 крон;
 • досягнення “вино з грон люті”.

Відеопроходження винні війни