Анонс ігор ps plus за листопад 2021 відкладається

33

У жовтні передплатники ps plus отримали hell let loose , pga 2k21 і mortal kombat x – не найкращий вибір ігор, але далеко не найгірший. Однак тепер всі з нетерпінням чекають того, що може запропонувати листопад.

На даний момент ми очікуємо офіційного анонсу, але коли ми дізнаємося список проектів? поки що нам це точно невідомо, враховуючи майбутню презентацію playstation, зате у нас все ж є деякі деталі майбутньої добірки.

Поточний набір ігор для ps plus залишає службу 2 листопада, а наступний повинен миттєво замінити їх. У наступному місяці ми очікуємо одну гру для ps5, дві гри для ps4, а також три гри для psvr – на честь 5-річчя шолома віртуальної реальності.

Playstation анонсували нову презентацію state of play, яка пройде 27 жовтня-в той же день, коли ми повинні дізнатися оголошення списку ps plus. Подібне було раніше, і зазвичай це означає, що анонс ігор ps plus відкладається до наступного дня.

За кілька годин до анонсу в мережу злили список проектів, які зможуть завантажити передплатники. В рамках state of play було підтверджено, що first class trouble буде в роздачі.

Зазвичай sony розкривають список тайтлів за наступний місяць в середу ввечері, однак сьогодні цього не сталося. Значить, добірка буде розкрита під час гри. В іншому випадку, анонс відбудеться завтра, 28 жовтня, о 18:30 мск.