Twitch подав в суд на тролів, королівська битва в Super Mario Bros, нові подробиці про Cyberpunk 2077 – дайджест ігрових новин початку тижня від Cadelta. Частина перша

297

Читайте також: чому у Doom Eternal такий барвистий інтерфейс, істинний сенс фрази «A Hideo Kojima Games», відкриті світи в Star Wars: The Skywalker Saga, секретний удар в Shenmue.

Twitch подав в суд на тролів, які крутили заборонений контент на сторінці Artifact

Минулого місяця на Твиче несподівано , присвячений ККІ Artifact. Деякі користувачі крутили ролики, які не були пов’язані з грою, але називали їх з розряду «Огляд на Artifact». Але якщо одні обмежувалися документальним кіно про нацистів, аніме і екранками «Месників», інші користувачі транслювали порнографію і сцени вбивства.

Компанія забанила жартівників, але нещодавно стало відомо, що тих, хто транслював порно і сцени насильства притягнуть до відповідальності. На них вже подали в суд за нечесне використання торгової марки компанії, шахрайство і недобросовісне використання майданчика.

У позові як відповідачі вказані John and Jane Does 1-100. Тобто кількість жартівників ще не встановлено.

Від суду Twitch хоче, щоб той заборонив їм використовувати майданчик, а також зобов’язав відшкодувати збитки.

Геймер створив королівську битву в Super Mario Bros на 75 осіб

«Ех, куди котиться цей світ?» – запитаєте ви після прочитання заголовка. Проте все не так погано як здається. Королівська битва за Маріо Mario Royal виглядає непогано. По механікам і проходженню все залишилося незмінним: стрибай на черепах, розбивай блоки, йди до замку.

Ось тільки з вами грає ще 74 людини. Переможців у грі всього три. Мета –пройти рівень. Взаємодіяти з противниками безпосередньо не можна, а тільки побічно. Наприклад, підбирати предмети швидше них [вони тут спільні], штовхати черепах в бік супротивників. Якщо взяти зірку, ви тимчасово будите вбивати всіх, до кого доторкнетеся.

Зараз у грі є три світу з Super Mario Bros. Також гра підтримує контролер, у тому числі і dualshock 4. Гра повністю безкоштовна і запустити її можна за цим посиланням у своєму браузері.

Нові подробиці про Cyberpunk 2077

Нещодавно поляки підігнали нам трохи нових подробиць про місцеву Плотву, діалоги і битви в грі.

Плотва 2077

У грі нас чекає багато автомобілів і мотоциклів, і ми будемо ними керувати, за словами розробників, їх поведінка схоже з Пліткою з Відьмаками. На вимогу вони будуть приїжджати до гравця. Однак це не ігрова умовність, а особливість світу, так як у всіх машин є штучний інтелект. Нам дадуть великий гараж де ми будемо зберігати свої тачки. Будь-який засіб можна вибрати як основне і воно буде приїжджати до нас. За кермом нам також дозволять слухати радіо. Розробник згадує як про музичних станція, так і про новинних.

Сюжет і бої

В цей раз розробники приділяють більшу увагу геймплею і історії. Крім того, що дизайнери і сценаристи постійно працюють спільно над кожним окремим квестом, до них підключаються люди, що створюють унікальні бойові ситуації.

Що за межами карти?

У грі ми зможемо виїхати за межі Найт-Сіті і досліджувати Безплідні землі, висушені засухами.

Для цього місця у творців гри припасені свої квести. На території пустки ми зустрінемо кочівників – людей, які колесять по ній на дивних тачках як у «Божевільного Макса».

Id Software розповіли чому інтерфейс Doom Eternal такий яскравий

На презентації гри на Е3 багато помітили, що інтерфейс у Doom Eternal занадто яскраві і вибивається із загального антуражу гри. Як розповів розробник Хьюг Мартін, так і треба.

Справа в тому, що в грі ми будемо нестися з дуже великою швидкістю і вся інформація має подаватися гравцеві помітно і яскраво, а не те: «Тебе вб’є нахрен» – розповідає Мартін.

На колесі вибору зброю зазначено яскравими квітами, як і показники життя і патронів. Творці не хочуть, щоб гравці випадково не розгледіли щось важливе в інтерфейсі померли з-за цього.

Id Software стверджують, що прислухаються до побажань фанатів, але у випадку з інтерфейсом впевнені у своєму рішенні і не будуть нічого міняти.

Кодзіма розповів, що саме він вкладає у фразу «A Hideo Kojima Games»

Буквально в кожній грі від великого і неповторного є фраза «A Hideo Kojima Games». Нещодавно геймдизайнер розповів у своєму твіттері, що вона значить куди більше, ніж просте хвастощі.

«За всі 33 роки в індустрії наша студія найчастіше складалася з 5-6 осіб. Я був залучений в процес повністю: написання сценарію, концептів, промальовування карти, введення даних, потокове малювання, конструювання логічного мови, стиснення зображення до бінарного формату, і контроль інших речей, навіть таких, як створення опису на коробці.

Навіть коли наша команда розрослася, цей інді підхід до створення ігор не змінився. Крім того, я займався продюсуванням, режисурою, просуванням і менеджментом бізнесу.

Також я створюю сюжет, лор світу, дизайн персонажів, атмосферу, паралельно складаю розклад роботи, займаюся підбором місцевості, збором інформації, встановлюють характеристики, експериментую з різними стежками оповідання, підбираю акторів, займаюся дизайном звуків, монтажем трейлерів, подачею ілюстрацій і вирішую все з’являються при розробці проблеми. Ось, що входить в мої обов’язки.

Людина на всі сто, що ще можна сказати.

Нові відкриті світи в Star Wars: The Skywalker Saga здивували гравців

В індустрії ігри про Лего асоціюється зі стабільністю. Тому, коли на Е3 анонсували Star Wars: The Skywalker Saga гравці подумали: «А, чергова лего гра». Однак те, що вони побачили в трейлері відрізнялося від очікувань.

Гра не є банальним збіркою всіх фільмів. Кожна глава, що відповідає певній картині буде представляти відкритий світ з п’ятьма рівнями. В ньому ви можете знайти купу побічних завдань, наприклад, полювання за головами і контрабандистские забіги, де вам потрібно не потрапити в лапи Імперії. Другорядні квести можна кинути, а потім продовжити з того моменту де ви зупинилися.

У космосі ви можете наткнутися на випадкову зустріч, наприклад, битву між повстанцями і Імперією. Вам не обов’язково вступати в них, однак ті, хто бачив геймплей стверджують, що воно того варто, адже за рівнем відтворення вони нагадують другий Battlefront 2005-того.

Також очевидці кажуть, що розробники змінили ракурс камери і зробили її вільною. Тепер гра стала більше схожа на екшен.

Реліз гри буде у 2020 році на всіх актуальних платформах.

Через 20 років у Shenmue виявили секретний удар

Весь цей час в коді гри переховувався удар, що відсилає нас до самої першої Street Fighter.

Він називається Shin Shōryūken. Щоб виконати його, ентузіасти з інтернету створили файл, який дозволяє розблокувати його. Якщо ви хочете, щоб у вашій версії Shenmue з’явився цей прийом, подробиці тут.

Це були всі важливі новини початку тижня. Залишайтеся з нами.

Джерело: http://mobigame.com.ua/