Анонсований lenovo legion 9000k: процесор intel alder lake і пам’ять ddr5

10

Компанія lenovo анонсувала ігровий комп’ютер на базі процесора intel 12-го покоління з підтримкою оперативної пам’яті ddr5, а також інтерфейсу pci-express 5.0. Виробник вже випустив перший тизер з демонстрацією зовнішнього вигляду новинки, а також датою її прем’єри.

Докладні технічні характеристики десктопа вендор поки не розкриває. Очікується, що lenovo legion 9000k буде зібраний на базі материнської плати з чіпсетом intel z690 під сокет lga 1700. Цей набір системної логіки підтримує стандарт оперативної пам’яті ddr5 зі стоковою частотою до 4800 мгц.

На тизері також зазначено, що пк буде обладнаний відеокартою nvidia geforce rtx 3080 ti. При цьому в режимі авторозгону, за даними джерела, частота gpu складе 1665 мгц, що натякає на відсутність підтримки відеоадаптером інтерфейсу pcie 5.0.

Презентація геймерського пк відбудеться 29 жовтня, в день відкриття попереднього замовлення на процесори alder lake. Вартість десктопа виробником поки не розкривається. Прем’єра новітніх чіпів intel 12-го покоління, за даними мережевих інформаторів, пройде 4 листопада.