Шлях до метавселенной: ghost recon breakpoint стане першою грою ubisoft з nft в рамках ubisoft quartz

24

Компанія ubisoft оголосила про перше впровадження технології блокчейн в одну зі своїх ігор. Nft з’явиться в tom clancy’s ghost recon breakpoint на пк. Бета-тест блокчейн-програми видавця дозволить гравцям володіти і торгувати косметичними предметами з серійними номерами.

Джерело зображення: ubisoft

Цього місяця компанія проведе бета-тест нової платформи для придбання nft під назвою ubisoft quartz. За словами видавця, під nft потраплять косметичні внутрішньоігрові предмети, такі як зброя і транспортні засоби. Представник ubisoft повідомив gamesindustry, що nft в том клансі ghost recon breakpoint «завжди будуть косметичними предметами, які не впливають на геймплей ” » але вони відкриють креслення для відповідного предмета, якщо у гравця його ще не було.

У кожного nft буде свій серійний номер, видимий в грі, і він може бути проданий іншим користувачам за межами платформи ubisoft. Компанія не стягуватиме комісію за транзакції при таких продажах.

Крім того, якщо користувач заблокований у грі, він все ще зможе продавати свої nft, але не зможе придбати нові на час дії бана, незалежно від того, чи намагається він отримати їх через ubisoft quartz або вторинні канали продажів.

, — сказав віце-президент ubisoft strategic innovation lab ніколя пуар (nicolas pouard). – і вона не може втілитися в життя без подолання ранніх обмежень блокчейна для ігор, включаючи масштабованість і енергоспоживання». Nft від ubisoft використовують блокчейн tezos proof-of-stake.

Що стосується консольних версій проектів або ігор з кроссплатформенной функцією, ubisoft сказала: «ubisoft quartz все ще знаходиться в стадії експерименту. Зараз ми зосереджені на тому, щоб випустити її для пк-гравців ubisoft connect в ghost recon breakpoint і почути їх відгуки».

На момент написання статті у анонсуючого ролика 99 тисяч переглядів, але всього 729 лайків.