Модульний смартфон fairphone 3 більше не буде продаватися, але його підтримка триватиме до 2024 року

13

Команда, що стоїть за створенням модульного смартфона fairphone 3, випущеного в 2019 році, оголосила про закінчення продажів пристрою. При цьому користувачам, вже купили дану модель, не варто турбуватися — оновлення пз будуть доступні до 2024 року, а також компанія збереже можливість апгрейда камер і покупки будь-яких вийшли з ладу компонентів.

Neowin.net

Концепція модульних смартфонів передбачає можливість постійних апгрейдів заліза і пз в залежності від уподобань і потреб користувача. Хоча продажі fairphone 3 закінчуються, бажаючі все ще можуть придбати fairphone 3+, представлений в серпні 2020 року, а на черзі — fairphone 4, імовірно, з підтримкою 5g.

У недавньому повідомленні про припинення продажів fairphone нагадала про досягнення, що супроводжували створення і життєвого циклу третьої моделі. Повідомляється, що при її створенні застосовувалися «відповідально підібрані» матеріали, в процесі розробки і виробництва покращилися умови діяльності та проживання робітників, що відносяться до ланцюжку постачальників, крім того, fairphone 3 набрав максимальний бал ремонтопридатності в рейтингу відомого порталу ifixit.

Крім того, що модель буде отримувати підтримку ще три роки, можна буде купувати запасні частини і проводити апгрейд камери, виробник заявив, що працює над ос android 11 для даної моделі, реліз по запланований на наступний рік.